HKC ALO zet in op blessurepreventie


Bij HKC ALO streven we voortdurend naar verbetering, zowel op als naast het veld. In het licht van recente uitdagingen met blessures binnen onze selectie, zijn we verheugd aan te kondigen dat we een belangrijke stap zetten richting een gezondere en sterkere toekomst voor onze spelers en trainers.

In samenwerking met de ervaren fysiotherapeut Dennis Hofstra van fysiotherapie Hofstra, introduceren we een blessurepreventie- en trainingsoptimalisatieprogramma. Dit programma omvat diverse elementen, waaronder:

  • Gerichte observaties bij trainingen van de selectie
  • Persoonlijke feedback en coaching voor onze selectietrainers
  • Een speciale e-learning cursus over blessurepreventie voor trainers vanaf de C-aspriranten
  • Ontwikkeling van geoptimaliseerde trainingsplannen
  • Fysieke tests om de voortgang van selectiespelers te volgen

Deze stap onderstreept onze toewijding aan de veiligheid en het welzijn van onze spelers. We zijn ervan overtuigd dat dit programma niet alleen zal helpen het aantal blessures te verminderen, maar ook zal bijdragen aan de algehele verbetering van de prestaties van onze teams.
Doordat veel spelers uit de selectie ook trainer zijn kunnen ze de opgedane kennis ook als trainer inzetten.

Dennis Hofstra is vanaf deze week actief. We kijken uit naar de positieve impact die deze samenwerking zal hebben op onze club.

Voor meer informatie over dit programma of andere vragen, neem gerust contact op met de TC.

Met vriendelijke groet,
Roy Boersma

(53)