Competitie

PDF downloadProgramma in .ICS formaatDownload .XLS formaat

Invoer Uitslagen HKC ALO

zaterdag 20 oktober 2018
10:30 ALO F3 Fortuna / Delta Logistiek F4 Bosjes van Pex Den Haag
11:30 ALO A1 Haarlem A1 Bosjes van Pex Den Haag
13:00 ALO 4 Crescendo 3 Bosjes van Pex Den Haag
14:30 ALO 2 ZKC '31 2 Bosjes van Pex Den Haag
zondag 21 oktober 2018
11:30 ALO 5 Sporting Trigon 6 Bosjes van Pex Den Haag
13:00 ALO 3 Haarlem 2 Bosjes van Pex Den Haag
14:30 ALO 1 Haarlem 1 Bosjes van Pex Den Haag
zaterdag 27 oktober 2018
11:00 VEO A2 ALO A1 Westvliet Voorburg
12:30 Pernix 5 ALO 4 Merenwijk Leiden
14:00 ALO 2 Rohda 5 Bosjes van Pex Den Haag
15:30 ALO 1 Revival 1 Bosjes van Pex Den Haag
zondag 28 oktober 2018
11:30 ALO 3 KZ Danaiden 4 Bosjes van Pex Den Haag

KNKV 2e klasse E
2E 14/10 14:30 Haarlem 1 Swift 1 14 17
2E 14/10 14:30 HKC 1 ALO 1 17 20
2E 14/10 14:30 Sporting West 1 Zwart Wit 1 12 16
2E 13/10 15:30 Revival 1 Spirit 1 16 16
2E 07/10 14:30 ALO 1 Swift 1 10 13
2E 07/10 14:30 HKC 1 Sporting West 1 16 23
2E 06/10 15:30 Revival 1 Haarlem 1 24 19
2E 06/10 15:00 Spirit 1 Zwart Wit 1 14 11
2E 30/09 14:30 Zwart Wit 1 ALO 1 15 15
2E 30/09 14:30 Haarlem 1 HKC 1 15 9
2E 29/09 17:00 Sporting West 1 Revival 1 22 18
2E 29/09 15:30 Swift 1 Spirit 1 24 17
2E 23/09 14:30 Sporting West 1 ALO 1 13 14
2E 23/09 14:30 Zwart Wit 1 HKC 1 17 10
2E 22/09 15:30 Revival 1 Swift 1 16 23
2E 22/09 15:30 Spirit 1 Haarlem 1 11 9
2E 16/09 14:30 Swift 1 Zwart Wit 1 23 11
2E 16/09 14:30 Haarlem 1 Sporting West 1 15 13
2E 15/09 15:30 HKC 1 Revival 1 22 16
2E 15/09 15:30 ALO 1 Spirit 1 21 18
2E 09/09 14:30 Sporting West 1 Swift 1 8 11
2E 09/09 14:30 Zwart Wit 1 Haarlem 1 8 11
2E 08/09 15:30 Spirit 1 HKC 1 18 11
2E 08/09 15:30 Revival 1 ALO 1 15 18
KNKV Reserve 3e klasse F
R3F 14/10 13:00 Blauw-Wit 5 ALO 2 12 11
R3F 14/10 11:30 Sporting West 3 OKV 3 9 12
R3F 13/10 14:00 ZKC '31 2 Swift 3 14 10
R3F 13/10 12:00 Rohda 5 ZKV 3 10 13
R3F 07/10 13:00 Blauw-Wit 5 Sporting West 3 14 10
R3F 07/10 13:00 ALO 2 Swift 3 12 10
R3F 07/10 12:30 ZKV 3 OKV 3 25 12
R3F 06/10 12:00 Rohda 5 ZKC '31 2 14 21
R3F 30/09 13:00 Swift 3 ZKV 3 15 19
R3F 30/09 11:30 OKV 3 ALO 2 10 13
R3F 29/09 14:00 ZKC '31 2 Blauw-Wit 5 14 13
R3F 29/09 12:30 Sporting West 3 Rohda 5 17 11
R3F 23/09 11:30 OKV 3 Blauw-Wit 5 13 14
R3F 23/09 11:30 Sporting West 3 ALO 2 10 10
R3F 22/09 15:15 ZKV 3 ZKC '31 2 22 9
R3F 22/09 12:00 Rohda 5 Swift 3 14 17
R3F 16/09 14:30 ALO 2 ZKV 3 7 11
R3F 16/09 11:30 Swift 3 OKV 3 18 7
R3F 16/09 11:30 Blauw-Wit 5 Rohda 5 14 16
R3F 15/09 14:00 ZKC '31 2 Sporting West 3 10 10
R3F 09/09 14:00 ZKV 3 Blauw-Wit 5 18 9
R3F 08/09 12:30 OKV 3 ZKC '31 2 10 13
R3F 08/09 12:00 Rohda 5 ALO 2 11 20
KNKV Reserve 3e klasse G
R3G 14/10 13:00 KZ Danaiden 4 Sporting Trigon 4 12 9
R3G 14/10 13:00 Fortuna / Delta Logistiek 5 ALO 3 12 14
R3G 14/10 13:00 Haarlem 2 Aurora 2 8 6
R3G 13/10 12:30 Die Haghe 4 VEO 4 17 14
R3G 07/10 16:00 ALO 3 Aurora 2 14 12
R3G 07/10 13:00 Fortuna / Delta Logistiek 5 Die Haghe 4 15 15
R3G 07/10 11:30 KZ Danaiden 4 Haarlem 2 7 7
R3G 06/10 11:00 Sporting Trigon 4 VEO 4 12 11
R3G 30/09 13:00 Haarlem 2 Fortuna / Delta Logistiek 5 12 11
R3G 30/09 13:00 Aurora 2 Sporting Trigon 4 8 9
R3G 30/09 11:30 Die Haghe 4 KZ Danaiden 4 19 14
R3G 29/09 09:55 VEO 4 ALO 3 12 14
R3G 23/09 13:00 Sporting Trigon 4 Haarlem 2 9 13
R3G 23/09 13:00 Die Haghe 4 ALO 3 17 9
R3G 23/09 11:30 KZ Danaiden 4 Aurora 2 11 7
R3G 22/09 11:00 VEO 4 Fortuna / Delta Logistiek 5 12 11
R3G 16/09 13:00 Haarlem 2 Die Haghe 4 11 16
R3G 16/09 13:00 ALO 3 Sporting Trigon 4 9 15
R3G 16/09 13:00 Fortuna / Delta Logistiek 5 KZ Danaiden 4 7 11
R3G 15/09 19:00 Aurora 2 VEO 4 20 12
R3G 09/09 13:00 Sporting Trigon 4 Fortuna / Delta Logistiek 5 13 11
R3G 09/09 13:00 KZ Danaiden 4 ALO 3 7 6
R3G 09/09 11:30 Die Haghe 4 Aurora 2 18 14
R3G 08/09 10:30 VEO 4 Haarlem 2 13 3
KNKV Reserve 4e klasse L
R4L 13/10 14:30 Madjoe 3 ALO 4 7 7
R4L 13/10 12:50 Atlantis 3 KVS / Maritiem 6 8 7
R4L 13/10 11:00 Crescendo 3 Achilles 6 14 14
R4L 06/10 17:00 Pernix 5 Crescendo 3 13 9
R4L 06/10 15:45 ALO 4 Achilles 6 10 18
R4L 06/10 15:30 Madjoe 3 Atlantis 3 10 10
R4L 29/09 12:50 Atlantis 3 Pernix 5 11 7
R4L 29/09 12:30 KVS / Maritiem 6 ALO 4 13 15
R4L 29/09 12:30 Crescendo 3 Madjoe 3 14 14
R4L 22/09 15:30 ALO 4 Atlantis 3 6 17
R4L 22/09 15:30 Achilles 6 Pernix 5 12 7
R4L 22/09 14:00 Madjoe 3 KVS / Maritiem 6 16 6
R4L 15/09 17:00 Pernix 5 Madjoe 3 9 6
R4L 15/09 17:00 KVS / Maritiem 6 Achilles 6 8 15
R4L 15/09 12:50 Atlantis 3 Crescendo 3 16 7
R4L 08/09 16:30 Achilles 6 Atlantis 3 17 10
R4L 08/09 15:45 ALO 4 Pernix 5 5 9
R4L 08/09 11:00 Crescendo 3 KVS / Maritiem 6 18 7
A-junioren 2e klasse H
A2H 13/10 16:30 Haarlem A1 Pernix A1 13 7
A2H 13/10 14:30 VEO A2 Madjoe A1 6 8
A2H 13/10 13:00 TOP / SolarCompleet A3 Fluks A1 17 16
A2H 13/10 12:30 Phoenix A1 ALO A1 6 9
A2H 06/10 14:15 ALO A1 Pernix A1 16 18
A2H 06/10 12:30 Phoenix A1 TOP / SolarCompleet A3 10 17
A2H 06/10 11:00 Madjoe A1 Fluks A1 12 8
A2H 06/10 10:05 VEO A2 Haarlem A1 1 19
A2H 29/09 15:35 TOP / SolarCompleet A3 VEO A2 26 6
A2H 29/09 15:10 Haarlem A1 Phoenix A1 12 8
A2H 29/09 12:35 Pernix A1 Madjoe A1 17 10
A2H 29/09 10:45 Fluks A1 ALO A1 6 15
A2H 22/09 17:00 Pernix A1 VEO A2 21 4
A2H 22/09 15:30 Haarlem A1 Madjoe A1 12 10
A2H 22/09 14:00 ALO A1 TOP / SolarCompleet A3 13 13
A2H 22/09 12:30 Phoenix A1 Fluks A1 5 8
A2H 15/09 14:00 Fluks A1 Pernix A1 10 19
A2H 15/09 13:45 TOP / SolarCompleet A3 Haarlem A1 24 11
A2H 15/09 13:15 VEO A2 Phoenix A1 11 12
A2H 15/09 11:00 Madjoe A1 ALO A1 8 13
A2H 08/09 17:00 Haarlem A1 Fluks A1 15 11
A2H 08/09 14:25 Pernix A1 TOP / SolarCompleet A3 17 17
A2H 08/09 14:15 ALO A1 VEO A2 21 8
A2H 08/09 12:30 Phoenix A1 Madjoe A1 6 10

KNKV 2e klasse E
1 Swift 1 6 6 0 0 12 111 76 35
2 ALO 1 6 4 1 1 9 98 91 7
3 Spirit 1 6 3 1 2 7 94 92 2
4 Haarlem 1 6 3 0 3 6 83 82 1
5 Zwart Wit 1 6 2 1 3 5 78 85 -7
6 Sporting West 1 6 2 0 4 4 91 90 1
7 Revival 1 6 1 1 4 3 105 120 -15
8 HKC 1 6 1 0 5 2 85 109 -24
KNKV Reserve 3e klasse F
1 ZKV 3 6 6 0 0 12 108 62 46
2 ZKC '31 2 6 4 1 1 9 81 79 2
3 ALO 2 6 3 1 2 7 73 64 9
4 Sporting West 3 6 2 2 2 6 67 65 2
5 Blauw-Wit 5 6 3 0 3 6 76 82 -6
6 Swift 3 6 2 0 4 4 78 77 1
7 Rohda 5 6 1 0 5 2 76 102 -26
8 OKV 3 6 1 0 5 2 64 92 -28
KNKV Reserve 3e klasse G
1 Die Haghe 4 6 5 1 0 11 102 77 25
2 KZ Danaiden 4 6 4 1 1 9 62 55 7
3 Sporting Trigon 4 6 4 0 2 8 67 64 3
4 Haarlem 2 6 3 1 2 7 54 62 -8
5 ALO 3 6 3 0 3 6 66 75 -9
6 VEO 4 6 2 0 4 4 74 77 -3
7 Aurora 2 6 1 0 5 2 67 72 -5
8 Fortuna / Delta Logistiek 5 6 0 1 5 1 67 77 -10
KNKV Reserve 4e klasse L
1 Achilles 6 5 4 1 0 9 76 49 27
2 Atlantis 3 6 4 1 1 9 72 54 18
3 Pernix 5 5 3 0 2 6 45 43 2
4 Madjoe 3 5 1 3 1 5 53 46 7
5 Crescendo 3 5 1 2 2 4 62 64 -2
6 ALO 4 5 1 1 3 3 43 64 -21
7 KVS / Maritiem 6 5 0 0 5 0 41 72 -31
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 020 (najaar)
1 KZ Danaiden 8 6 4 0 2 8 51 40 11
2 ALO 5 5 3 1 1 7 55 30 25
3 Sporting Trigon 6 5 2 0 3 4 36 50 -14
4 Refleks 6 6 1 1 4 3 39 61 -22
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 032 (najaar)
1 Fortuna / Delta Logistiek 8 6 4 1 1 9 70 52 18
2 Achilles 9 6 4 0 2 8 56 45 11
3 ALO 6 6 3 0 3 6 38 46 -8
4 Die Haghe 6 6 0 1 5 1 37 58 -21
A-junioren 2e klasse H
1 TOP / SolarCompleet A3 6 4 2 0 10 114 73 41
2 Haarlem A1 6 5 0 1 10 82 61 21
3 Pernix A1 6 4 1 1 9 99 70 29
4 ALO A1 6 4 1 1 9 87 59 28
5 Madjoe A1 6 3 0 3 6 58 62 -4
6 Phoenix A1 6 1 0 5 2 47 67 -20
7 Fluks A1 6 1 0 5 2 59 83 -24
8 VEO A2 6 0 0 6 0 36 107 -71
Breedtekorfbal Junioren poule 020 (najaar)
1 KZ Danaiden A2 6 6 0 0 12 71 39 32
2 ALO A3 6 3 0 3 6 61 68 -7
3 GKV A1 5 1 0 4 2 54 61 -7
4 Avanti A5 5 1 0 4 2 49 67 -18
Breedtekorfbal Junioren poule 023 (najaar)
1 Achilles A3 6 5 0 1 10 82 55 27
2 ALO A2 6 5 0 1 10 76 53 23
3 Dubbel Zes A1 6 1 0 5 2 52 73 -21
4 Avanti A3 6 1 0 5 2 42 71 -29
B-aspiranten 2e klasse J (najaar)
1 Avanti B2 6 6 0 0 12 95 44 51
2 ALO B1 6 3 0 3 6 60 59 1
3 Pernix B1 6 2 0 4 4 45 59 -14
4 Fiks B1 6 1 0 5 2 33 71 -38
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 038 (najaar)
1 Avanti B3 6 6 0 0 12 97 13 84
2 ODO B2 6 4 0 2 8 50 36 14
3 ALO B2 6 2 0 4 4 40 78 -38
4 ONDO B4 6 0 0 6 0 23 83 -60
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 050 (najaar)
1 VEO C2 6 5 1 0 11 50 30 20
2 Valto C3 6 4 0 2 8 36 36 0
3 ALO C1 6 2 0 4 4 36 42 -6
4 Avanti C3 6 0 1 5 1 27 41 -14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 089 (najaar)
1 Meervogels / Física C3 6 5 0 1 10 35 23 12
2 Achilles C2 6 4 0 2 8 36 25 11
3 ALO C2 6 2 0 4 4 22 28 -6
4 Excelsior C3 6 1 0 5 2 18 35 -17
E-pupillen poule 003 (najaar)
1 Refleks E1 6 5 1 0 11 80 46 34
2 ALO E1 6 3 1 2 7 78 66 12
3 Fortuna / Delta Logistiek E1 6 1 2 3 4 79 85 -6
4 ONDO E1 6 1 0 5 2 51 91 -40
E-pupillen poule 007 (najaar)
1 KVS / Maritiem E1 6 5 0 1 10 82 50 32
2 Die Haghe E1 6 3 1 2 7 63 52 11
3 ODO E1 6 3 1 2 7 58 50 8
4 ALO E2 6 0 0 6 0 32 83 -51
E-pupillen poule 036 (najaar)
1 Fortuna / Delta Logistiek E3 6 5 0 1 10 131 46 85
2 Refleks E2 6 5 0 1 10 84 54 30
3 ALO E5 6 2 0 4 4 45 84 -39
4 VEO E1 6 0 0 6 0 28 104 -76
E-pupillen poule 065 (najaar)
1 HKV / Ons Eibernest E1 6 6 0 0 12 73 27 46
2 ALO E3 6 4 0 2 8 44 45 -1
3 KVS / Maritiem E2 6 2 0 4 4 44 51 -7
4 Refleks E3 6 0 0 6 0 26 64 -38
E-pupillen poule 106 (najaar)
1 Achilles E3 6 5 0 1 10 58 19 39
2 Futura E2 6 4 0 2 8 36 24 12
3 Refleks E4 6 2 0 4 4 26 54 -28
4 ALO E4 6 1 0 5 2 28 51 -23
F-pupillen poule 021 (najaar)
1 KVS / Maritiem F1 6 6 0 0 12 60 31 29
2 Die Haghe F1 6 2 2 2 6 50 56 -6
3 Refleks F1 6 2 1 3 5 46 53 -7
4 ALO F1 6 0 1 5 1 55 71 -16
F-pupillen poule 088 (najaar)
1 ONDO F6 5 4 0 1 8 32 17 15
2 KVS / Maritiem F3 6 3 2 1 8 32 21 11
3 ALO F3 5 2 2 1 6 41 37 4
4 Achilles F4 6 3 0 3 6 39 36 3
5 Lynx F1 6 1 3 2 5 25 39 -14
6 Fortuna / Delta Logistiek F4 5 1 1 3 3 18 33 -15
7 HKV / Ons Eibernest F2 5 1 0 4 2 24 28 -4

zaterdag 20 oktober 2018
BK25495 10:30 ALO F3 Fortuna / Delta Logistiek F4 Bosjes van Pex Tessa (S) Schmale
WK14680 11:30 ALO A1 Haarlem A1 Bosjes van Pex Diana Boogaard
WK11799 13:00 ALO 4 Crescendo 3 Bosjes van Pex Rob Dijkhuizen
WK13690 14:30 ALO 2 ZKC '31 2 Bosjes van Pex
zondag 21 oktober 2018
BK24975 11:30 ALO 5 Sporting Trigon 6 Bosjes van Pex Freek van der Heiden
WK13671 13:00 ALO 3 Haarlem 2 Bosjes van Pex clubsr Achilles
WK18824 14:30 ALO 1 Haarlem 1 Bosjes van Pex Matthijs Welter
zaterdag 27 oktober 2018
WK14241 11:00 VEO A2 ALO A1 Westvliet RL Zwart
WK10620 12:30 Pernix 5 ALO 4 Merenwijk
WK13202 14:00 ALO 2 Rohda 5 Bosjes van Pex R. Pardoen
WK18554 15:30 ALO 1 Revival 1 Bosjes van Pex R. Peters
zondag 28 oktober 2018
WK13183 11:30 ALO 3 KZ Danaiden 4 Bosjes van Pex R. Knuist

zaterdag 17 november 2018
12:00 HKV / Ons Eibernest C1 ALO C1
13:00 HKV / Ons Eibernest B2 ALO B1

De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar

De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar

zaterdag 17 november 2018
X079981 12:00 HKV / Ons Eibernest C1 ALO C1
X079884 13:00 HKV / Ons Eibernest B2 ALO B1