Competitie

PDF downloadProgramma in .ICS formaatDownload .XLS formaat

Invoer Uitslagen HKC ALO


De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar

KNKV 1e klasse E
1 ALO 1 14 10 3 1 23 210 173 37
2 ONDO 1 13 9 2 2 20 225 166 59
3 Sporting Trigon 1 14 7 2 5 16 208 188 20
4 Refleks 1 13 6 2 5 14 209 184 25
5 Swift 1 13 6 0 7 12 191 184 7
6 Phoenix 1 14 5 2 7 12 173 191 -18
7 Movado 1 11 4 0 7 8 162 185 -23
8 Korbis 1 14 0 1 13 1 141 248 -107
KNKV Reserve 2e klasse I
1 Refleks 2 13 11 1 1 23 242 150 92
2 Swift 2 14 7 4 3 18 199 177 22
3 Sporting Trigon 2 14 6 4 4 16 211 196 15
4 ONDO 2 12 5 2 5 12 171 167 4
5 Phoenix 2 14 5 2 7 12 181 214 -33
6 Movado 2 12 3 3 6 9 157 189 -32
7 Korbis 2 13 3 2 8 8 160 186 -26
8 ALO 2 12 2 2 8 6 134 176 -42
KNKV Reserve 3e klasse N
1 Groen Geel | IJskoud de Beste 5 12 11 0 1 22 210 141 69
2 Sporting Trigon 4 12 8 0 4 16 180 147 33
3 Fortuna | Delta Logistiek 6 11 6 1 4 13 165 136 29
4 Achilles 5 9 6 0 3 12 148 119 29
5 ALO 3 11 4 0 7 8 138 158 -20
6 Die Haghe 5 11 4 0 7 8 152 188 -36
7 HKV/Ons Eibernest 4 9 2 1 6 5 113 132 -19
8 OKV 3 11 1 0 10 2 104 189 -85
KNKV Reserve 4e klasse N
1 Dunas 4 8 7 1 0 15 131 75 56
2 KIOS 3 11 5 1 5 11 131 121 10
3 Pernix 5 6 3 0 3 6 91 102 -11
4 ALO 4 7 3 0 4 6 58 76 -18
5 Madjoe 4 8 3 0 5 6 76 90 -14
6 TOP | LITTA 6 1 1 0 0 2 18 13 5
7 KVS | Maritiem 7 7 1 0 6 2 59 87 -28
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 020
1 Dunas 6 6 4 0 2 8 67 62 5
2 ALO 5 6 3 1 2 7 60 55 5
3 Fortuna | Delta Logistiek 7 6 3 0 3 6 64 68 -4
4 KZ Danaiden 8 6 1 1 4 3 64 70 -6
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 023
1 KZ Danaiden 12 6 6 0 0 12 106 49 57
2 Achilles 8 6 3 0 3 6 65 73 -8
3 Sperwers 2 6 2 0 4 4 57 69 -12
4 ALO 6 6 1 0 5 2 53 90 -37
Breedtekorfbal Senioren poule 220
1 ALO 5 1 0 1 0 1 12 12 0
2 Fortuna | Delta Logistiek 7 1 0 1 0 1 12 12 0
3 KZ Danaiden 12 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dunas 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Breedtekorfbal Senioren poule 223
1 Achilles 8 1 1 0 0 2 12 10 2
2 ALO 6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KZ Danaiden 10 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sperwers 2 1 0 0 1 0 10 12 -2
A-junioren 2e klasse I
1 ONDO A2 7 7 0 0 14 123 82 41
2 Twist A1 8 5 1 2 11 99 91 8
3 Fortuna | Delta Logistiek A3 8 4 1 3 9 112 100 12
4 ODO A1 6 3 0 3 6 78 70 8
5 ALO A1 8 3 0 5 6 92 102 -10
6 Valto A2 7 2 0 5 4 74 92 -18
7 DES A1 8 1 0 7 2 67 108 -41
Breedtekorfbal Junioren poule 062
1 Gemini A1 6 5 0 1 10 70 33 37
2 ALO A2 6 5 0 1 10 79 44 35
3 Twist A2 6 1 0 5 2 52 88 -36
4 Dunas A2 6 1 0 5 2 38 74 -36
Breedtekorfbal Junioren poule 051
1 Fortuna | Delta Logistiek A5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior A1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dijkvogels A2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ALO A2 0 0 0 0 0 0 0 0
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 062
1 Avanti | Post Makelaardij B4 6 4 0 2 8 58 44 14
2 ALO B1 6 3 1 2 7 33 41 -8
3 Valto B3 6 3 0 3 6 47 48 -1
4 Achilles B2 6 1 1 4 3 58 63 -5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 060
1 Pernix B1 1 1 0 0 2 7 3 4
2 ALO B1 1 1 0 0 2 13 12 1
3 Avanti | Post Makelaardij B3 2 1 0 1 2 25 16 9
4 Fortuna | Delta Logistiek B3 2 0 0 2 0 6 20 -14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 071
1 ALO C1 6 5 1 0 11 59 18 41
2 Phoenix C2 6 4 1 1 9 41 27 14
3 KVS | Maritiem C2 6 1 1 4 3 21 44 -23
4 Dunas C1 6 0 1 5 1 15 47 -32
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 082
1 Valto C3 6 4 0 2 8 33 25 8
2 ALO C2 6 3 1 2 7 33 27 6
3 KCC | CK Kozijnen C2 6 2 1 3 5 33 36 -3
4 Excelsior C3 6 2 0 4 4 20 31 -11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 087
1 KVS | Maritiem C4 6 6 0 0 12 52 15 37
2 ALO C3 6 4 0 2 8 60 18 42
3 Weidevogels C3 6 2 0 4 4 24 43 -19
4 Gemini C2 6 0 0 6 0 8 68 -60
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 069
1 ALO C1 3 3 0 0 6 46 15 31
2 Phoenix C2 3 2 0 1 4 33 20 13
3 Dunas C1 1 0 0 1 0 4 10 -6
4 Avanti | Post Makelaardij C3 3 0 0 3 0 16 54 -38
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 082
1 Achilles C2 1 1 0 0 2 8 6 2
2 ALO C2 1 1 0 0 2 2 1 1
3 Fortuna | Delta Logistiek C4 1 0 0 1 0 1 2 -1
4 VEO C2 1 0 0 1 0 6 8 -2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 093
1 ALO D1 5 5 0 0 10 73 10 63
2 Achilles D3 6 4 0 2 8 33 43 -10
3 KVS | Maritiem D4 5 2 0 3 4 28 27 1
4 Lynx D1 6 0 0 6 0 15 69 -54
Breedtekorfbal D-pupillen poule 085
1 ALO D1 2 2 0 0 4 20 9 11
2 DES D1 2 1 0 1 2 10 15 -5
3 Excelsior D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Avanti | Post Makelaardij D3 2 0 0 2 0 10 16 -6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 093
1 Die Haghe D3 2 2 0 0 4 16 9 7
2 Achilles D3 4 2 0 2 4 25 35 -10
3 ALO D2 2 1 0 1 2 21 14 7
4 Dunas D3 2 0 0 2 0 11 15 -4
E-pupillen poule 121
1 Avanti | Post Makelaardij E5 6 5 0 1 10 85 26 59
2 Achilles E3 6 5 0 1 10 58 36 22
3 ALO E2 6 2 0 4 4 37 61 -24
4 IJsselvogels E2 6 0 0 6 0 20 77 -57
E-pupillen poule 123
1 ALO E1 6 6 0 0 12 83 30 53
2 Weidevogels E2 6 3 0 3 6 20 31 -11
3 KVS | Maritiem E5 6 2 0 4 4 45 63 -18
4 Achilles E4 6 1 0 5 2 31 55 -24
E-pupillen poule 127
1 ALO E3 6 4 0 2 8 30 23 7
2 OZC E1 3 3 0 0 6 21 6 15
3 KCC | CK Kozijnen E2 4 1 0 3 2 17 15 2
4 Vitesse E2 3 0 0 3 0 2 26 -24
E-pupillen poule 125
1 Avanti | Post Makelaardij E4 3 3 0 0 6 54 22 32
2 Refleks E1 2 1 0 1 2 27 24 3
3 ALO E1 3 1 0 2 2 20 38 -18
4 ONDO E2 2 0 0 2 0 7 24 -17
E-pupillen poule 133
1 Fortuna | Delta Logistiek E5 1 1 0 0 2 11 4 7
2 Refleks E3 1 1 0 0 2 8 3 5
3 ALO E2 1 0 1 0 1 7 7 0
4 KVS | Maritiem E5 1 0 1 0 1 7 7 0
5 VEO E1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maassluis E2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 KCC | CK Kozijnen E3 2 0 0 2 0 7 19 -12
E-pupillen poule 136
1 ALO E3 2 2 0 0 4 26 15 11
2 Die Haghe E2 1 1 0 0 2 13 4 9
3 Achilles E4 1 0 0 1 0 5 6 -1
4 Avanti | Post Makelaardij E6 2 0 0 2 0 14 33 -19
F-pupillen poule 055
1 Achilles F1 6 6 0 0 12 70 14 56
2 ALO F1 6 5 0 1 10 44 26 18
3 Fortuna | Delta Logistiek F1 6 3 0 3 6 49 39 10
4 Lynx F1 6 3 0 3 6 41 44 -3
5 VEO F1 6 3 0 3 6 35 39 -4
6 KVS | Maritiem F2 6 1 0 5 2 32 70 -38
7 KVS | Maritiem F3 6 0 0 6 0 16 55 -39
F-pupillen poule 069
1 Refleks F1 2 2 0 0 4 54 12 42
2 Fortuna | Delta Logistiek F1 2 1 0 1 2 17 25 -8
3 ODO F1 2 1 0 1 2 23 51 -28
4 ALO F1 2 0 0 2 0 22 28 -6


De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar

KNKV 1e klasse Eb
1 Die Haghe 1 6 4 1 1 9 116 102 14
2 ONDO 1 4 3 1 0 7 79 57 22
3 Refleks 1 4 2 0 2 4 74 78 -4
4 ALO 1 6 0 0 6 0 90 122 -32
KNKV Reserve 2e klasse Kb
1 ONDO 2 6 5 0 1 10 120 93 27
2 VEO 3 6 3 0 3 6 94 95 -1
3 ALO 2 5 2 1 2 5 73 80 -7
4 Weidevogels 3 5 0 1 4 1 71 90 -19
KNKV Reserve 3e klasse Qa
1 Fortuna | Delta Logistiek 5 6 5 1 0 11 122 87 35
2 HKV/Ons Eibernest 4 6 2 2 2 6 82 98 -16
3 ALO 3 6 2 1 3 5 99 86 13
4 Refleks 4 6 1 0 5 2 78 110 -32
KNKV Reserve 4e klasse Ob
1 Tempo 5 6 4 2 0 10 105 79 26
2 Madjoe 3 6 3 2 1 8 78 73 5
3 ALO 4 6 2 2 2 6 69 74 -5
4 Phoenix 4 6 0 0 6 0 59 85 -26
Breedtekorfbal Senioren poule 213
1 ALO 5 9 8 0 1 16 122 94 28
2 Dunas 6 8 5 0 3 10 127 100 27
3 Movado 5 10 5 0 5 10 130 127 3
4 DeetosSnel 12 7 4 1 2 9 111 96 15
5 Fortuna | Delta Logistiek 7 10 4 1 5 9 117 118 -1
6 DeetosSnel 11 7 3 0 4 6 93 89 4
7 HKV/Ons Eibernest 5 9 3 0 6 6 105 133 -28
8 Die Haghe 6 8 1 0 7 2 72 120 -48
Breedtekorfbal Senioren poule 215
1 Refleks 6 7 6 1 0 13 112 75 37
2 KZ Danaiden 12 7 6 0 1 12 147 66 81
3 Sperwers 2 9 5 1 3 11 120 124 -4
4 Achilles 8 8 3 0 5 6 78 105 -27
5 DeetosSnel 14 7 2 0 5 4 69 79 -10
6 ALO 6 8 2 0 6 4 67 96 -29
7 Conventus 4 4 0 0 4 0 33 81 -48
A-junioren 2e klasse Ha
1 Fiks A1 6 3 0 3 6 86 77 9
1 Fortuna | Delta Logistiek A3 6 3 0 3 6 89 86 3
1 TOP | LITTA A3 6 3 0 3 6 89 86 3
1 ALO A1 6 3 0 3 6 81 96 -15
Breedtekorfbal Junioren poule 032
1 Excelsior A1 6 5 0 1 10 79 43 36
2 Fortuna | Delta Logistiek A5 6 4 0 2 8 76 60 16
3 DVS '69 A1 7 4 0 3 8 85 88 -3
4 ALO A2 4 2 1 1 5 47 44 3
5 Ten Donck A1 7 1 2 4 4 65 81 -16
6 Thor A1 5 1 1 3 3 55 74 -19
7 KCC | CK Kozijnen A3 3 0 0 3 0 22 39 -17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036
1 Olympia B1 8 7 0 1 14 82 38 44
2 ODO B1 9 7 0 2 14 87 61 26
3 Twist B1 8 5 0 3 10 76 50 26
4 Dunas B1 7 4 0 3 8 46 39 7
5 ALO B1 9 4 0 5 8 66 61 5
6 IJsselvogels B2 8 2 0 6 4 38 92 -54
7 ONDO B2 9 0 0 9 0 51 105 -54
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 040
1 ALO C1 10 6 2 2 14 99 57 42
2 ONDO C3 10 5 4 1 14 96 57 39
3 ODO C1 10 6 2 2 14 87 54 33
4 Phoenix C2 8 4 3 1 11 62 50 12
5 Avanti | Post Makelaardij C3 9 3 1 5 7 58 84 -26
6 VEO C1 9 1 1 7 3 40 81 -41
7 Die Haghe C2 10 1 1 8 3 57 116 -59
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 048
1 Olympia C2 8 7 0 1 14 42 19 23
2 Nikantes C1 7 5 1 1 11 41 24 17
3 ZKV C2 6 5 0 1 10 41 18 23
4 ALO C2 8 2 2 4 6 42 44 -2
5 Dijkvogels C2 8 2 2 4 6 41 50 -9
6 't Capproen C2 8 2 0 6 4 26 44 -18
7 Trekvogels C1 7 0 1 6 1 17 51 -34
Breedtekorfbal D-pupillen poule 053
1 ALO D1 10 10 0 0 20 182 20 162
2 Die Haghe D3 9 5 1 3 11 75 86 -11
3 Nexus D1 8 5 0 3 10 47 50 -3
4 ODO D3 10 4 1 5 9 46 63 -17
5 KVS | Maritiem D4 10 3 0 7 6 47 94 -47
6 Dunas D3 8 2 0 6 4 45 67 -22
7 IJsselvogels D3 9 2 0 7 4 49 111 -62
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055
1 Excelsior D4 10 8 0 2 16 75 35 40
2 ALO D2 7 7 0 0 14 83 13 70
3 ZKV D1 10 4 1 5 9 30 57 -27
4 Avanti | Post Makelaardij D4 8 4 0 4 8 32 34 -2
5 Nieuwerkerk D6 7 3 1 3 7 25 57 -32
6 KCC | CK Kozijnen D3 7 2 0 5 4 23 42 -19
7 KOAG D3 9 0 0 9 0 18 48 -30
E-pupillen poule 074
1 Die Haghe E1 11 10 0 1 20 128 47 81
2 Korbis E2 9 6 1 2 13 72 50 22
3 Nieuwerkerk E4 8 6 0 2 12 91 45 46
4 KCR E3 11 5 0 6 10 76 76 0
5 Dunas E1 7 1 1 5 3 50 82 -32
6 Ten Donck E1 8 1 1 6 3 39 83 -44
7 ALO E1 10 1 1 8 3 70 143 -73
E-pupillen poule 078
1 ALO E3 9 7 0 2 14 88 65 23
2 Olympia E1 8 5 2 1 12 73 38 35
3 KVS | Maritiem E3 9 4 1 4 9 76 69 7
4 HKV/Ons Eibernest E2 8 4 0 4 8 75 77 -2
5 Valto E3 10 3 1 6 7 88 92 -4
6 Nieuwerkerk E6 9 3 0 6 6 48 76 -28
7 Achilles E3 9 3 0 6 6 52 83 -31
E-pupillen poule 080
1 RWA E2 9 8 0 1 16 104 32 72
2 Maassluis E2 9 8 0 1 16 90 45 45
3 ALO E2 9 4 1 4 9 59 85 -26
4 ONDO E4 7 3 2 2 8 49 37 12
5 Achilles E4 11 3 0 8 6 61 86 -25
6 KCC | CK Kozijnen E3 6 2 0 4 4 24 49 -25
7 Nikantes E1 11 1 1 9 3 27 80 -53
F-pupillen poule 039
1 Refleks F1 10 8 0 2 16 141 97 44
2 Fortuna | Delta Logistiek F1 11 7 1 3 15 103 83 20
3 Phoenix F2 10 5 2 3 12 108 91 17
4 DES F1 10 6 0 4 12 86 82 4
5 ALO F1 10 3 1 6 7 100 93 7
6 Lynx F1 9 3 0 6 6 57 82 -25
7 Avanti | Post Makelaardij F3 10 1 0 9 2 48 115 -67