Opstellingen teams – Wedstrijdsecretariaat

Wedstrijdsecretariaat – richtlijnen en afspraken voor het afmelden voor trainingen en wedstrijden
Zie onder de opstellingen

(Oefen)wedstrijden zaal komende 2 weken

 ALO 1
 zaterdag 4 december 202119:00 uur    ONDO 1 - ALO 1
 Wedstrijdnr.  WK11662 (1E)
 Dames  Elise, Isabel, Jisse, Myrthe, Zoë
 Heren  Casper, Colin, Raven, Roy, Sven
 Reserves  
 Coach  Mady
 Verzamelen  17:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Westlandhal (Spinel 4, ’s-Gravenzande)
 ALO 1
 zaterdag 11 december 202114:50 uur    Refleks 1 - ALO 1
 Wedstrijdnr.  WK11728 (1E)
 Dames  Elise, Isabel, Jisse, Myrthe, Zoë
 Heren  Casper, Colin, Raven, Roy, Sven
 Reserves  
 Coach  Mady
 Verzamelen  13:45 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  De Schilp (Schaapweg 2 4, Rijswijk)
Ploegbegeleider: Annemarie
 ALO 2
 zaterdag 4 december 202117:40 uur    ONDO 2 - ALO 2
 Wedstrijdnr.  WK13637 (R2K)
 Dames  Anouk, Lucie, Mare, Sandra, Sanne, Sophie, Sylene
 Heren  Dimitry, Koen, Mark, Paul, Pim, Tomáz Matteo
 Reserves  
 Coach  Roy, Tim
 Verzamelen  16:00 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Westlandhal (Spinel 4, ’s-Gravenzande)
 ALO 2
 zaterdag 11 december 202116:30 uur    VEO 3 - ALO 2
 Wedstrijdnr.  WK13669 (R2K)
 Dames  Anouk, Lucie, Mare, Sandra, Sanne, Sophie, Sylene
 Heren  Dimitry, Koen, Mark, Paul, Pim, Tomáz Matteo
 Reserves  
 Coach  Roy, Tim
 Verzamelen  15:00 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Essesteyn (Elzendreef 24, Voorburg)
 ALO 3
 zaterdag 11 december 202118:30 uur    Velocitas 3 - ALO 3
 Wedstrijdnr.  WK14003 (R3Q)
 Dames  Angela, Kim, Maaike, Nienke, Sanne
 Heren  Elmer, Flemming, Martijn, Michel
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  17:00 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  De Does (Hoogmadeseweg, Leiderdorp)
 ALO 4
 zaterdag 4 december 202117:25 uur    ALO 4 - Madjoe 3
 Wedstrijdnr.  WK17069 (R4O)
 Dames  Marit, Nienke, Paulien (Kr.), Kim
 Heren  Arjan, Bas, Nick, Tim
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  16:30 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Tara
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO 4
 zaterdag 11 december 202116:20 uur    Dunas 3 - ALO 4
 Wedstrijdnr.  WK17039 (R4O)
 Dames  Marit, Nienke, Paulien (Kr.), Tara
 Heren  Arjan, Bas, Nick, Tim
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  15:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Zuidhaghe (Beresteinlaan 625h, Den Haag)
 ALO 5
 zondag 5 december 202114:15 uur    ALO 5 - DeetosSnel 12
 Wedstrijdnr.  BK11160 (S-213)
 Dames  Blijke, Elisa, Ikelien R., Maaike
 Heren  Arlo, Bas, Marcel, Owen, Simon, Tom
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  13:45 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO 5
 zondag 12 december 202112:00 uur    DeetosSnel 11 - ALO 5
 Wedstrijdnr.  BK11168 (S-213)
 Dames  Blijke, Elisa, Ikelien R., Maaike
 Heren  Arlo, Bas, Marcel, Owen, Simon, Tom
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  10:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  DeetosSnel-hal (Vorrinklaan, Dordrecht)
 ALO 6
 zondag 5 december 202113:00 uur    ALO 6 - KZ Danaiden 12
 Wedstrijdnr.  BK11258 (S-215)
 Dames  Colinda, Marije, Sarissa, Séverine
 Heren  Ben, Martijn, Patrick, Tim (Z)
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  12:30 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Misja, Nicolette, Dennis, Freek
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO 6
 zondag 12 december 202110:15 uur    DeetosSnel 14 - ALO 6
 Wedstrijdnr.  BK11263 (S-215)
 Dames  Colinda, Nicolette, Sarissa, Séverine
 Heren  Ben, Freek, Martijn, Patrick, Tim (Z)
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  08:45 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Marije, Misja, Dennis
 Locatie  DeetosSnel-hal (Vorrinklaan, Dordrecht)
 ALO A1
 zaterdag 4 december 202116:15 uur    ALO A1 - Fortuna | Delta Logistiek A3
 Wedstrijdnr.  WK17951 (A2H)
 Dames  Dania, Megan, Noura, Sabine
 Heren  Jesse (S), Jesse (W), Julius, Tygo
 Reserves  
 Coach  Casper
 Verzamelen  15:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO A1
 zaterdag 11 december 202117:15 uur    ALO A1 - Dunas A1
 Wedstrijdnr.  WK17989 (A2H)
 Dames  Dania, Megan, Noura, Sabine
 Heren  Jesse (S), Jesse (W), Julius, Tygo
 Reserves  
 Coach  Casper
 Verzamelen  16:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO A2
 zaterdag 4 december 202115:05 uur    ALO A2 - Ten Donck A1
 Wedstrijdnr.  BK27720 (A-032)
 Dames  Chelsey, Isa, Lara (T), Lara (W), Naima
 Heren  Cas, Joris, Olivier
 Reserves  
 Coach  Mark
 Verzamelen  14:15 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO A2
 zaterdag 11 december 202116:00 uur    ALO A2 - DVS '69 A1
 Wedstrijdnr.  BK27856 (A-032)
 Dames  Isa, Lara (T), Lara (W), Naima
 Heren  Cas, Joris, Olivier
 Reserves  
 Coach  Mark
 Verzamelen  15:15 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Chelsey
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO B1
 zaterdag 4 december 202112:15 uur    Olympia B1 - ALO B1
 Wedstrijdnr.  BK25667 (B-036)
 Dames  Emma, Linda, Medea, Sanne
 Heren  Loek, Tim, Tygo
 Reserves  Max
 Coach  Nick, Sven
 Verzamelen  onbekend 
 Opmerkingen  afgemeld: Maira
 Locatie  Olympia (Atletiekpad 7, Spijkenisse)
 ALO B1
 zaterdag 11 december 202115:00 uur    ALO B1 - IJsselvogels B2
 Wedstrijdnr.  BK25770 (B-036)
 Dames  Emma, Linda, Maira, Medea, Sanne
 Heren  Loek, Tim, Tygo
 Reserves  
 Coach  Nick, Sven
 Verzamelen  14:15 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO C1
 zaterdag 4 december 202111:00 uur    VEO C1 - ALO C1
 Wedstrijdnr.  BK23145 (C-040)
 Dames  Eva F, Eva K, Floor, Sara, Yfke
 Heren  Diede S., Julian, Luca, Max
 Reserves  
 Coach  Isabel, Misja
 Verzamelen  09:45 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Essesteyn (Elzendreef 24, Voorburg)
 ALO C1
 zaterdag 11 december 202114:00 uur    ALO C1 - Phoenix C2
 Wedstrijdnr.  BK23283 (C-040)
 Dames  Eva F, Eva K, Floor, Sara, Yfke
 Heren  Diede S., Julian, Luca, Max
 Reserves  
 Coach  Isabel, Misja
 Verzamelen  13:15 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO C2
 zaterdag 4 december 202114:00 uur    ALO C2 - Trekvogels C1
 Wedstrijdnr.  BK24973 (C-048)
 Dames  Juliet, Lotta, Lotte, Marit, Miley, Shanti
 Heren  Bastiaan, Xander
 Reserves  Julian, Luca
 Coach  Cas, Joris
 Verzamelen  13:30 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Tommy
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO C2
 zaterdag 11 december 202114:20 uur    Dijkvogels C2 - ALO C2
 Wedstrijdnr.  BK23314 (C-048)
 Dames  Juliet, Lotta, Lotte, Marit, Miley, Shanti
 Heren  Bastiaan, Tommy, Xander
 Reserves  
 Coach  Cas, Joris
 Verzamelen  13:15 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Sporthal (Lange Kruisweg 44 E, Maasdijk)
 ALO D1
 zaterdag 4 december 202114:10 uur    Die Haghe D3 - ALO D1
 Wedstrijdnr.  BK20094 (D-053)
 Dames  Rosalie, Sera, Floor
 Heren  Jop, Milan, Renzo, Tommy
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  13:30 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Ilse, Janne
 Locatie  Sportcampus Zuiderpark (Mr P D Fortuynwg 22, Den Haag)
 ALO D2
 zaterdag 4 december 202113:00 uur    ALO D2 - ZKV D1
 Wedstrijdnr.  BK20305 (D-055)
 Dames  Adeline, Antje, Jasmijn, Larisa, Kyra, Lise
 Heren  Shaun, Sil
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  12:30 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Sophia-Jolie, Luca
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO D2
 zaterdag 11 december 202113:00 uur    ALO D2 - Excelsior D4
 Wedstrijdnr.  BK20522 (D-055)
 Dames  Adeline, Jasmijn, Larisa, Sophia-Jolie
 Heren  Luca, Shaun, Sil
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  12:30 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Antje
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)
 ALO E1
 zaterdag 4 december 202109:10 uur    Dunas E1 - ALO E1
 Wedstrijdnr.  BK18838 (E-074)
 Dames  Alessandra, Hanna, Kyra, Lily, Lise, Liz
 Heren  
 Reserves  
 Coach  Wouter
 Verzamelen  08:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Zuidhaghe (Beresteinlaan 625h, Den Haag)
 ALO E1
 zaterdag 11 december 202110:00 uur    KCR E3 - ALO E1
 Wedstrijdnr.  BK18930 (E-074)
 Dames  Alessandra, Hanna, Kyra, Lily, Lise, Liz
 Heren  
 Reserves  
 Coach  Wouter
 Verzamelen  onbekend 
 Opmerkingen  
 Locatie  De Wissel (Kastanjelaan 40, Ridderkerk)
 ALO E2
 zaterdag 4 december 202109:00 uur    KCC | CK Kozijnen E3 - ALO E2
 Wedstrijdnr.  BK18799 (E-080)
 Dames  Bregje, Claire, Lilly, Loïs, Nieke
 Heren  
 Reserves  
 Coach  Nicolette
 Verzamelen  07:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Schenkel (Capelseweg, Capelle ad IJssel)
 ALO E2
 zaterdag 11 december 202110:00 uur    ONDO E4 - ALO E2
 Wedstrijdnr.  BK18956 (E-080)
 Dames  Bregje, Claire, Lilly, Loïs, Nieke
 Heren  
 Reserves  
 Coach  Nicolette
 Verzamelen  08:45 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  De Hoekstee (Mercatorweg 50, Hoek van Holland)
 ALO E3
 zaterdag 4 december 202112:00 uur    HKV/Ons Eibernest E2 - ALO E3
 Wedstrijdnr.  BK18815 (E-078)
 Dames  Ella, Ingrid
 Heren  Casper, Ravi, Siem , Tudor
 Reserves  
 Coach  Michiel
 Verzamelen  11:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  HKV/Ons Eibernesthal (Steenwijklaan 16, Den Haag)
 ALO E3
 zaterdag 11 december 202111:00 uur    Valto E3 - ALO E3
 Wedstrijdnr.  BK18948 (E-078)
 Dames  Ella, Ingrid
 Heren  Casper, Ravi, Siem , Tudor
 Reserves  
 Coach  Michiel
 Verzamelen  10:00 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Vreeloo-hal (Vellingweg 14, De Lier)
 ALO F1
 zaterdag 11 december 202110:45 uur    Avanti | Post Makelaardij F3 - ALO F1
 Wedstrijdnr.  BK14899 (F-039)
 Dames  Daphne, Jasmijn, Lucy, Suze
 Heren  Mees
 Reserves  
 Coach  Sanne, Wouter
 Verzamelen  09:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  De Viergang (Sportlaan 1 a, Pijnacker)

Wedstrijdsecretariaat – richtlijnen en afspraken voor het afmelden voor trainingen en wedstrijden
Afmelden voor een training of wedstrijd doe je natuurlijk tijdig en uitsluitend met een dringende reden en alléén in uiterste noodzaak.

– Voor een training rechtstreeks bij je trainer.
– Voor een wedstrijd via de wedstrijdsecretaris voor jouw team:

Pupillen (D, E & F)
Via email aan Nicolette Boersma, opstellingen_DEF@alo.nu, tot 1 week vóór de wedstrijd, anders 06-41693215.

Aspiranten & junioren (A, B & C)
Via email aan Ikelien Regter, opstellingen_ABC@alo.nu, tot 1 week vóór de wedstrijd, anders 06-22957595.

Senioren
Sarissa van der Velden
– ALO 1 & 2 via trainers en TC
– ALO 3 t/m 6, in de volgende volgorde:

  1. Afmelden voor de wedstrijd: voor 17:00 uur de voorafgaande maandag via e-mail (opstellingen_SEN@alo.nu) of via Whatsapp
  2. Heb je je op tijd afgemeld, dan wordt er een vervanger opgesteld (zonder overleg, maar waarvan verwacht wordt dat deze kan)
  3. Kan deze vervanger niet, dan meldt deze dat bij de aanvoerder van het desbetreffende team en die geeft dit door aan de afwezige die dan zelf verantwoordelijk is voor het zoeken van een vervanger.
  4. Voor woensdag doorgeven aan de aanvoerder of dit is gelukt of niet.
  5. Info wordt aan wedstrijdsecretariaat doorgegeven ivm aanpassen opstellingen

Ons wedstrijdsecretariaat van ALO werkt met een geautomatiseerd systeem. Wat hiervoor voor jullie als spelers en coaches van belang is, is het volgende:

  • Voor elk ALO-team is een vaste tijd ingesteld die men voor de wedstrijdaanvang aanwezig dient te zijn
  • Voor elke uitlocatie geldt een standaard ingestelde reistijd
  • Op basis van deze tijden wordt de verzameltijd berekend
  • Voor locaties in de Haagse regio, wordt er van uitgegaan dat op locatie bij de tegenstander wordt verzameld.
  • Als je opgesteld wordt als reserve-speler of invaller bij een ander team, dan weet je dat natuurlijk al, maar als herinnering ontvang je een email.

Invallen/reserve staan: De TC bepaalt het beleid voor invallen en reserve staan. Hier wordt in principe niet van afgeweken tenzij noodzakelijk.

Algemeen Reserves: De voor dit seizoen als Algemeen Reserve aangewezen spelers zijn op deze pagina terug te vinden.

Wedstrijdformulieren: Worden met ingang van afgelopen seizoen uitsluitend via de SportLinked/knkv-app afgehandeld.

Klik hier voor de spelbepalingen…
…en hier voor de “leeftijdencriteria en kleurcodes van spelerskaarten”.

Reserve-shirts: ALO heeft voor alle teams gele reserveshirts. De ALO-selectie, ALO 3 en de F-pupillen beheren hun eigen reserveshirts. Alle andere teams halen en retourneren hun (gewassen) reserveshirts bij Marjolein Gaillard.