Scheidsrechters

Wekelijks zetten onze scheidsrechters zich in voor alle korfbalteams binnen ALO maar ook voor en namens de vereniging bij andere wedstrijden buiten ALO als KNKV-scheidsrechter en daar zijn we trots op!

(Met reservescheidsrechters)

zaterdag 4 december 2021
BK1879909:00KCC | CK Kozijnen E3ALO E2Schenkel
BK1883809:10Dunas E1ALO E1Zuidhaghe
BK2314511:00VEO C1ALO C1EssesteynCasperOnnink C.
BK1881512:00HKV/Ons Eibernest E2ALO E3HKV/Ons Eibernesthal
BK2566712:15Olympia B1ALO B1Olympia
BK2030513:00ALO D2ZKV D1OckenburghSimonAdema
BK2497314:00ALO C2Trekvogels C1OckenburghRoyWeidmann
BK2009414:10Die Haghe D3ALO D1Sportcampus Zuiderpark
BK2772015:05ALO A2Ten Donck A1OckenburghIsabelSpek
WK1795116:15ALO A1Fortuna | Delta Logistiek A3Ockenburgh
WK1706917:25ALO 4Madjoe 3Ockenburgh
WK1363717:40ONDO 2ALO 2Westlandhal
WK1166219:00ONDO 1ALO 1WestlandhalP.van Deursen
zondag 5 december 2021
BK1125813:00ALO 6KZ Danaiden 12OckenburghRichardWensink
BK1116014:15ALO 5DeetosSnel 12OckenburghPatrickten Hoorn
zaterdag 11 december 2021
BK1895610:00ONDO E4ALO E2De Hoekstee
BK1893010:00KCR E3ALO E1De Wissel
BK1489910:45Avanti | Post Makelaardij F3ALO F1De Viergang
BK1894811:00Valto E3ALO E3Vreeloo-hal
BK2052213:00ALO D2Excelsior D4OckenburghColindaRoling
BK2328314:00ALO C1Phoenix C2OckenburghArjande Vries
BK2331414:20Dijkvogels C2ALO C2Sporthal
WK1172814:50Refleks 1ALO 1De SchilpMatthijsWelter
BK2577015:00ALO B1IJsselvogels B2OckenburghBasvan Gennip
BK2785616:00ALO A2DVS '69 A1OckenburghArlovan Holstein
WK1703916:20Dunas 3ALO 4ZuidhagheR.Pardoen
WK1366916:30VEO 3ALO 2Essesteyn
WK1798917:15ALO A1Dunas A1Ockenburgh
WK1400318:30Velocitas 3ALO 3De Does
zondag 12 december 2021
BK1126310:15DeetosSnel 14ALO 6DeetosSnel-hal
BK1116812:00DeetosSnel 11ALO 5DeetosSnel-hal
zaterdag 18 december 2021
BK2066211:00KCC | CK Kozijnen D3ALO D2Schenkel
BK1817013:00ALO E3Nieuwerkerk E6OckenburghIsabelSpek
BK1819813:00ALO E1Ten Donck E1OckenburghDennisMarcus
BK1449314:00ALO F1DES F1OckenburghSyleneMezey
BK1822214:00ALO E2RWA E2OckenburghDennisMarcus
BK2460814:30Die Haghe C2ALO C1Sportcampus Zuiderpark
BK2060915:00ALO D1Dunas D3OckenburghSophieKuijpers
BK2350116:00ALO C2Olympia C2OckenburghSimonAdema
BK2684217:00ONDO B2ALO B1Westlandhal
WK1352217:10ALO 2HKV/Ons Eibernest 3OckenburghRoelandScholten
WK1801617:15TOP | LITTA A3ALO A1De Korf
WK1138318:30ALO 1Achilles 1OckenburghWPA.Blok
zondag 19 december 2021
BK1126413:00ALO 6Conventus 4OckenburghRichardWensink
BK1116914:10ALO 5Dunas 6OckenburghPatrickten Hoorn
WK1409315:20ALO 3Fortuna | Delta Logistiek 5OckenburghJoycevan Haren
zaterdag 8 januari 2022
BK2083010:30Nieuwerkerk D6ALO D2De Kleine Vink
BK1829911:00KVS | Maritiem E3ALO E3De Blinkerd
BK2379213:00ALO C2't Capproen C2OckenburghSvenKuijpers
zaterdag 15 januari 2022
BK1451809:00Phoenix F2ALO F1Oosterpoort
BK1823909:15Achilles E4ALO E2Sportcampus Zuiderpark
BK2170711:20ODO D3ALO D1De Hofstede
BK2356413:00ALO C1ODO C1OckenburghDennisMarcus
BK1826013:15Korbis E2ALO E1De Dreef
BK2598814:00ALO B1Twist B1OckenburghMarcelLakeman
WK1352614:30Groen Geel | IJskoud de Beste 5ALO 2Groen-Geelhal
BK2886815:00ALO A2Fortuna | Delta Logistiek A5OckenburghElmerTiebackx
WK1829416:15ALO A1Fluks A1Ockenburgh
WK1704217:40KIOS 3ALO 4Estafette
WK1140818:55Excelsior 1ALO 1De Buitenhof
zondag 16 januari 2022
WK1411012:40HKV/Ons Eibernest 4ALO 3HKV/Ons Eibernesthal
BK1291713:15Movado 5ALO 5Oranje Withal
zaterdag 22 januari 2022
BK1782409:00Nikantes E1ALO E2Het Sportgebouw
BK1425609:15Refleks F1ALO F1De Schilp
BK2357710:00ZKV C2ALO C2Drenkwaard
BK2210813:00ALO D2KOAG D3OckenburghMyrtheBooij
BK2164514:00ALO D1Nexus D1OckenburghIsabelSpek
WK1343914:45Weidevogels 3ALO 2Rijneveen
BK1782315:00Olympia E1ALO E3Olympia
BK2693115:00ALO B1Dunas B1OckenburghArjande Vries
BK2809816:00ALO A2Excelsior A1OckenburghNickWeidmann
WK1805917:15ALO A1DES A1Ockenburgh
WK1121818:45VEO 1ALO 1Essesteyn
WK1704320:30De Meervogels 5ALO 4De Veur
zondag 23 januari 2022
BK1126713:00ALO 6Sperwers 2OckenburghRichardWensink
BK1117314:15ALO 5Fortuna | Delta Logistiek 7OckenburghTimvan den Akker
WK1412914:40Refleks 4ALO 3De Altis
zaterdag 29 januari 2022
BK2245610:00KVS | Maritiem D4ALO D1De Blinkerd
BK2890813:00Thor A1ALO A2RiederpoortErikvan den Akerboom
BK1364113:00ALO F1Fortuna | Delta Logistiek F1OckenburghNienkeGerlofsma
BK1662013:00ALO E1Die Haghe E1OckenburghEliseHeerema
BK1658314:00ALO E3Achilles E3OckenburghTaraHoeffnagel
BK1664314:00ALO E2Maassluis E2OckenburghFlemmingvan de Graaf
BK2524814:15Avanti | Post Makelaardij C3ALO C1Emerald
BK2262715:00ALO D2Avanti | Post Makelaardij D4OckenburghPaulMeijer
BK2511216:00ALO C2Nikantes C1OckenburghFreekvan der Heiden
BK2736116:10ODO B1ALO B1De Hofstede
WK1831317:00Rapid A1ALO A1Kennemer Sportcentrum
WK1486618:10ALO 3Fiks 4Ockenburgh
WK1322219:20ALO 2Refleks 3Ockenburgh
WK1066020:35ALO 1DES 1Ockenburgh
zondag 30 januari 2022
BK1117513:00Die Haghe 6ALO 5Sportcampus Zuiderpark
BK1126913:30Refleks 6ALO 6De Altis
zaterdag 5 februari 2022
BK2175810:00IJsselvogels D3ALO D1ZuidplasLeonBleijenberg
BK1464410:00Lynx F1ALO F1Sporthal Leidschenveen
BK1846610:30Nieuwerkerk E4ALO E1De Kleine Vink
WK1357311:50Sporting Trigon 4ALO 25 Mei-hal
WK1824718:00ALO A1Fiks A1Gaslaan
BK2375018:15ONDO C3ALO C1Westlandhal
WK2052319:15ALO 4Phoenix 4Gaslaan
WK1153420:10Die Haghe 1ALO 1Sportcampus Zuiderpark
WK1422620:30ALO 3Pernix 3Gaslaan
zondag 6 februari 2022
BK1127013:00ALO 6Achilles 8OckenburghRichardWensink
BK1117614:15ALO 5HKV/Ons Eibernest 5OckenburghMichelSaeijs
zaterdag 12 februari 2022
BK2266210:00ZKV D1ALO D2Drenkwaard
BK2489610:40Trekvogels C1ALO C2Zadkine-hal
BK1865013:00ALO E1Dunas E1OckenburghMisjaFuit
BK1861513:00ALO E3HKV/Ons Eibernest E2OckenburghLucaBonoo
BK1867513:00ALO E2KCC | CK Kozijnen E3OckenburghJulianvan der Werff
BK2214814:00ALO D1Die Haghe D3OckenburghOliviervan der Hoeven
WK1810414:00Fortuna | Delta Logistiek A3ALO A1Fortuna-hal
BK2384815:00ALO C1VEO C1OckenburghJesse (W)Waindrich
WK1706715:05Madjoe 3ALO 4Middelmors
BK2621316:00ALO B1Olympia B1OckenburghRichardWensink
WK1361217:10ALO 2ONDO 2Ockenburgh
WK1159918:30ALO 1ONDO 1Ockenburgh
zondag 13 februari 2022
BK1120012:00DeetosSnel 12ALO 5DeetosSnel-hal
BK1128814:00KZ Danaiden 12ALO 6Drie Oktoberhal
zaterdag 19 februari 2022
BK2281511:00Excelsior D4ALO D2Kerkpolder
BK2387412:00Phoenix C2ALO C1Oosterpoort
BK2625312:05IJsselvogels B2ALO B1ZuidplasDennisKool
BK1761913:00ALO E3Valto E3OckenburghElisaStruijs
BK1766813:00ALO E2ONDO E4OckenburghTimvan den Akker
BK1764914:00ALO E1KCR E3OckenburghBasHenneken
BK1418414:00ALO F1Avanti | Post Makelaardij F3OckenburghMaritvan Mechelen
BK2295415:00ALO C2Dijkvogels C2OckenburghPimSpek
WK1703316:00ALO 4Dunas 3Ockenburgh
BK2757516:10DVS '69 A1ALO A2De Ridderhal
WK1791116:20Dunas A1ALO A1Zuidhaghe
WK1382217:10ALO 3Velocitas 3Ockenburgh
WK1341718:20ALO 2VEO 3Ockenburgh
WK1113019:40ALO 1Refleks 1Ockenburgh
zondag 20 februari 2022
BK1129713:00ALO 6DeetosSnel 14OckenburghRichardWensink
BK1121314:15ALO 5DeetosSnel 11OckenburghFreekvan der Heiden
zaterdag 5 maart 2022
BK2837020:50Fortuna | Delta Logistiek A5ALO A2Fortuna-hal
zaterdag 12 maart 2022
BK1942409:00RWA E2ALO E2Rhoon
BK1947410:00Nieuwerkerk E6ALO E3De Kleine Vink
BK2269410:30Dunas D3ALO D1Zuidhaghe
BK1947111:00Ten Donck E1ALO E1Reijerparkhal
BK1520812:00DES F1ALO F1De Hoornbloem
WK1377512:10HKV/Ons Eibernest 3ALO 2HKV/Ons Eibernesthal
BK2116013:00ALO D2KCC | CK Kozijnen D3OckenburghColindaRoling
BK2537914:00ALO C1Die Haghe C2OckenburghMaaikeMevius
BK2390815:00Olympia C2ALO C2Olympia
BK2747215:00ALO B1ONDO B2OckenburghArlovan Holstein
BK2907216:00ALO A2KCC | CK Kozijnen A3OckenburghRichardWensink
WK1835517:10ALO A1TOP | LITTA A3Ockenburgh
WK1198519:15Achilles 1ALO 1Sportcampus Zuiderpark
zondag 13 maart 2022
BK1129011:15Conventus 4ALO 6Develsteinhal
WK1428411:30Fortuna | Delta Logistiek 5ALO 3Fortuna-hal
BK1120213:05Dunas 6ALO 5Houtrust
zaterdag 19 maart 2022
BK1713313:00ALO E3KVS | Maritiem E3Ockenburgh???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
BK1392713:00ALO F1Phoenix F2OckenburghAnoukvan der Meijden
BK1716414:00ALO E1Korbis E2OckenburghMaritvan Mechelen
BK1718714:00ALO E2Achilles E4OckenburghMaaikeHuijsing
BK2287315:00ALO D1ODO D3OckenburghPimSpek
WK1814615:20Fluks A1ALO A1De Overkant
BK2395415:30ODO C1ALO C1De Hofstede
BK2633215:55Twist B1ALO B1Westwijk
WK1704916:00ALO 4KIOS 3Ockenburgh
WK1332717:15ALO 2Groen Geel | IJskoud de Beste 5Ockenburgh
WK1091318:40ALO 1Excelsior 1Ockenburgh
BK2791018:55KCC | CK Kozijnen A3ALO A2Schenkel
zondag 20 maart 2022
BK1292413:00ALO 5Movado 5OckenburghPatrickten Hoorn
WK1431514:15ALO 3HKV/Ons Eibernest 4Ockenburgh
zaterdag 26 maart 2022
BK2138510:30Nexus D1ALO D1Margriethal
BK1729713:00ALO E3Olympia E1OckenburghAngelaBaas
BK1735613:00ALO E2Nikantes E1OckenburghPimde Jager
BK1401313:00ALO F1Refleks F1OckenburghLucaBonoo
BK2256914:00ALO D2Nieuwerkerk D6OckenburghRavenSpijkerman
BK2406015:00ALO C2ZKV C2OckenburghFreekvan der Heiden
BK2729515:00Dunas B1ALO B1Zuidhaghe
BK2926915:10Excelsior A1ALO A2De Buitenhof
WK1705116:00ALO 4De Meervogels 5Ockenburgh
WK1841916:20DES A1ALO A1De Hoornbloem
WK1335717:15ALO 2Weidevogels 3Ockenburgh
WK1098618:40ALO 1VEO 1Ockenburgh
zondag 27 maart 2022
BK1118312:45Fortuna | Delta Logistiek 7ALO 5Fortuna-hal
WK1435913:00ALO 3Refleks 4Ockenburgh
BK1127616:15Sperwers 2ALO 6Sportmotor
zaterdag 2 april 2022
BK1759109:00Maassluis E2ALO E2Olympia
BK1753309:15Achilles E3ALO E3Sportcampus Zuiderpark
BK1759610:00Die Haghe E1ALO E1Sportcampus Zuiderpark
BK1413911:00Fortuna | Delta Logistiek F1ALO F1Fortuna-hal
BK2414112:00Nikantes C1ALO C2Het Sportgebouw
BK2018912:00Avanti | Post Makelaardij D4ALO D2Emerald
WK1339612:20Refleks 3ALO 2De Schilp
BK2141513:00ALO D1KVS | Maritiem D4OckenburghColinRoelink
BK2310914:00ALO C1Avanti | Post Makelaardij C3OckenburghJuliusHeinen
BK2562015:00ALO B1ODO B1OckenburghFreekvan der Heiden
BK2852516:00ALO A2Thor A1Ockenburgh???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
WK1439716:45Fiks 4ALO 3Sporthal De Cuyl
WK1818917:15ALO A1Rapid A1Ockenburgh
WK1109417:35DES 1ALO 1De Hoornbloem
zondag 3 april 2022
BK1127913:00ALO 6Refleks 6OckenburghRichardWensink
BK1118714:15ALO 5Die Haghe 6OckenburghMartijnMeijer

Oude overzicht

Vacatures

Jeugdscheidsrechters
Als Jeugdscheidsrechter fluit je regelmatig thuiswedstrijden bij ALO, van F -pupillen tot A-jeugd en doorgaans op zaterdag.

Verenigingsscheidsrechters
Net een stapje verder dan de Jeugdscheidsrechter. Je fluit regelmatig seniorenwedstrijden op breedtesportniveau thuis bij ALO, doorgaans op zondag maar soms op zaterdag.

KNKV-scheidsrechters
Niet voor iedereen weggelegd, maar als jij denkt dat je deze uitdaging aan kunt, moet je het vooral doen. Je fluit als bondsscheidsrechter regelmatig wedstrijden op wedstrijdkorfbalniveau(!) bij andere verenigingen.

Verenigingsbegeleider
De verenigingsbegeleider heeft binnen ALO de belangrijke taak om de (jeugd)scheidsrechters al dan niet tijdens hun opleidingstraject te begeleiden, in een voornamelijk coachende en stimulerende rol.

KNKV Waarnemer/Beoordelaar – we hebben op dit moment niemand in deze rol.
Het KNKV wil de kwaliteit en kwantiteit van de KNKV-scheidsrechters verhogen. De KNKV-waarnemer/beoordelaar observeert en analyseert het optreden van een KNKV-scheidsrechter en heeft hierin ook een coachende en stimulerende rol. De waarnemer/beoordelaar draagt als zodanig belangrijk bij tot de norm die ALO moet halen om financiële en sportieve sancties te voorkomen.

Spelregels – spelregelkennis is een belangrijke basis voor elke korfballer en dus ook voor scheidsrechters, zie de widget Arbitrage Spelregels aan de rechterkant voor links naar spelregels!

Is het een Vogel…? Is het een vliegtuig…? Nee, het is SUPER FREEK!!

Is het een Vogel…? Is het een vliegtuig…? Nee, het is SUPER FREEK!!

Wie bel je als ALO 2 een scheidsrechter nodig heeft?

Wie bel je als ALO 3 een scheidsrechter nodig heeft?

Wie bel je als ALO 5 een scheidsrechter nodig heeft?

Afgelopen weekend was het antwoord 3 x hetzelfde, dan bel je dus Freek… en het mooie is dat Freek dan 3 x “Ja” zegt en dus in 1 weekend 3 wedstrijden heeft gefloten.

Freek, namens alle spelers van bovenstaande teams, namens alle supporters en dus eigenlijk namens heel ALO……. BEDANKT, BEDANKT & BEDANKT!!!

(89)

Spelregels voor 4-korfbal

Spelregels voor 4-korfbal

Van de KNKV-site en gevonden bij Dalto:

4Korfbal voor E-jeugd 4Korfbal voor F-jeugd
1 vak 1 vak
4 tegen 4 4 tegen 4
Binnen 10 seconden overgooien Binnen 10 seconden overgooien
Niet schieten als je wordt verdedigd Altijd scoren (nooit ‘verdedigd’)
Iemand van eigen sexe verdedigen Jongens en meisjes verhinderen elkaar om te scoren
Minimaal 1 meisje per team Minimaal 1 meisje per team
Mogelijk om SUPER speler in te zetten
 Wedstrijdverloop voor zowel F als E:

  • 1e 10 min, time-out (1 min.), 2e 10 min, rust (5 min.)…
  • …3e 10 min, time-out (1 min.), 4e 10 min.
  • Elk team 12 strafworpen
  • De eerste helft krijgt het thuisteam de bal twee keer uit. Na rust wordt er van kant gewisseld en krijgt het bezoekende team twee keer de bal uit.

extra_info_wijziging_regel_4Korfbal.pdf (vanaf 27 augustus 2015)

 

(370)

Uitslagen, programma en scheidsrechters deze week


Uitslagen afgelopen week:

zondag 28 november 2021
HKV/Ons Eibernest 5ALO 51012
Achilles 8ALO 61213
zaterdag 27 november 2021
ALO 1Die Haghe 12121
ALO 2Sporting Trigon 41620
Pernix 3ALO 32217
Phoenix 4ALO 4912
Fiks A1ALO A11413
Ten Donck A1ALO A277
ALO C1ONDO C3124
't Capproen C2ALO C257
ALO D1IJsselvogels D3281
KOAG D3ALO D245
ALO E1Nieuwerkerk E4319
ALO F1Lynx F179
zaterdag 20 november 2021
Refleks 8ALO 5
ALO A2VEO A2
Die Haghe B2ALO B1
VEO C1ALO C1
ALO C2Die Haghe C2
Die Haghe D2ALO D1
ALO E2Die Haghe E3
VEO F1ALO F1

Programma & scheidsrechters komende week:

2:

De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar

enreserve:

01/01

Volledig:

zaterdag 4 december 2021
BK1879909:00KCC | CK Kozijnen E3ALO E2Schenkel
BK1883809:10Dunas E1ALO E1Zuidhaghe
BK2314511:00VEO C1ALO C1EssesteynCasperOnnink C.
BK1881512:00HKV/Ons Eibernest E2ALO E3HKV/Ons Eibernesthal
BK2566712:15Olympia B1ALO B1Olympia
BK2030513:00ALO D2ZKV D1OckenburghSimonAdema
BK2497314:00ALO C2Trekvogels C1OckenburghRoyWeidmann
BK2009414:10Die Haghe D3ALO D1Sportcampus Zuiderpark
BK2772015:05ALO A2Ten Donck A1OckenburghIsabelSpek
WK1795116:15ALO A1Fortuna | Delta Logistiek A3Ockenburgh
WK1706917:25ALO 4Madjoe 3Ockenburgh
WK1363717:40ONDO 2ALO 2Westlandhal
WK1166219:00ONDO 1ALO 1WestlandhalP.van Deursen
zondag 5 december 2021
BK1125813:00ALO 6KZ Danaiden 12OckenburghRichardWensink
BK1116014:15ALO 5DeetosSnel 12OckenburghPatrickten Hoorn
zaterdag 11 december 2021
BK1893010:00KCR E3ALO E1De Wissel
BK1895610:00ONDO E4ALO E2De Hoekstee
BK1489910:45Avanti | Post Makelaardij F3ALO F1De Viergang
BK1894811:00Valto E3ALO E3Vreeloo-hal
BK2052213:00ALO D2Excelsior D4OckenburghColindaRoling
BK2328314:00ALO C1Phoenix C2OckenburghArjande Vries
BK2331414:20Dijkvogels C2ALO C2Sporthal
WK1172814:50Refleks 1ALO 1De SchilpMatthijsWelter
BK2577015:00ALO B1IJsselvogels B2OckenburghBasvan Gennip
BK2785616:00ALO A2DVS '69 A1OckenburghArlovan Holstein
WK1703916:20Dunas 3ALO 4ZuidhagheR.Pardoen
WK1366916:30VEO 3ALO 2Essesteyn
WK1798917:15ALO A1Dunas A1Ockenburgh
WK1400318:30Velocitas 3ALO 3De Does
zondag 12 december 2021
BK1126310:15DeetosSnel 14ALO 6DeetosSnel-hal
BK1116812:00DeetosSnel 11ALO 5DeetosSnel-hal
zaterdag 18 december 2021
BK2066211:00KCC | CK Kozijnen D3ALO D2Schenkel
BK1819813:00ALO E1Ten Donck E1OckenburghDennisMarcus
BK1817013:00ALO E3Nieuwerkerk E6OckenburghIsabelSpek
BK1449314:00ALO F1DES F1OckenburghSyleneMezey
BK1822214:00ALO E2RWA E2OckenburghDennisMarcus
BK2460814:30Die Haghe C2ALO C1Sportcampus Zuiderpark
BK2060915:00ALO D1Dunas D3OckenburghSophieKuijpers
BK2350116:00ALO C2Olympia C2OckenburghSimonAdema
BK2684217:00ONDO B2ALO B1Westlandhal
WK1352217:10ALO 2HKV/Ons Eibernest 3OckenburghRoelandScholten
WK1801617:15TOP | LITTA A3ALO A1De Korf
WK1138318:30ALO 1Achilles 1OckenburghWPA.Blok
zondag 19 december 2021
BK1126413:00ALO 6Conventus 4OckenburghRichardWensink
BK1116914:10ALO 5Dunas 6OckenburghPatrickten Hoorn
WK1409315:20ALO 3Fortuna | Delta Logistiek 5OckenburghJoycevan Haren
zaterdag 8 januari 2022
BK2083010:30Nieuwerkerk D6ALO D2De Kleine Vink
BK1829911:00KVS | Maritiem E3ALO E3De Blinkerd
BK2379213:00ALO C2't Capproen C2OckenburghSvenKuijpers
zaterdag 15 januari 2022
BK1451809:00Phoenix F2ALO F1Oosterpoort
BK1823909:15Achilles E4ALO E2Sportcampus Zuiderpark
BK2170711:20ODO D3ALO D1De Hofstede
BK2356413:00ALO C1ODO C1OckenburghDennisMarcus
BK1826013:15Korbis E2ALO E1De Dreef
BK2598814:00ALO B1Twist B1OckenburghMarcelLakeman
WK1352614:30Groen Geel | IJskoud de Beste 5ALO 2Groen-Geelhal
BK2886815:00ALO A2Fortuna | Delta Logistiek A5OckenburghElmerTiebackx
WK1829416:15ALO A1Fluks A1Ockenburgh
WK1704217:40KIOS 3ALO 4Estafette
WK1140818:55Excelsior 1ALO 1De Buitenhof
zondag 16 januari 2022
WK1411012:40HKV/Ons Eibernest 4ALO 3HKV/Ons Eibernesthal
BK1291713:15Movado 5ALO 5Oranje Withal
zaterdag 22 januari 2022
BK1782409:00Nikantes E1ALO E2Het Sportgebouw
BK1425609:15Refleks F1ALO F1De Schilp
BK2357710:00ZKV C2ALO C2Drenkwaard
BK2210813:00ALO D2KOAG D3OckenburghMyrtheBooij
BK2164514:00ALO D1Nexus D1OckenburghIsabelSpek
WK1343914:45Weidevogels 3ALO 2Rijneveen
BK1782315:00Olympia E1ALO E3Olympia
BK2693115:00ALO B1Dunas B1OckenburghArjande Vries
BK2809816:00ALO A2Excelsior A1OckenburghNickWeidmann
WK1805917:15ALO A1DES A1Ockenburgh
WK1121818:45VEO 1ALO 1Essesteyn
WK1704320:30De Meervogels 5ALO 4De Veur
zondag 23 januari 2022
BK1126713:00ALO 6Sperwers 2OckenburghRichardWensink
BK1117314:15ALO 5Fortuna | Delta Logistiek 7OckenburghTimvan den Akker
WK1412914:40Refleks 4ALO 3De Altis
zaterdag 29 januari 2022
BK2245610:00KVS | Maritiem D4ALO D1De Blinkerd
BK2890813:00Thor A1ALO A2RiederpoortErikvan den Akerboom
BK1662013:00ALO E1Die Haghe E1OckenburghEliseHeerema
BK1364113:00ALO F1Fortuna | Delta Logistiek F1OckenburghNienkeGerlofsma
BK1658314:00ALO E3Achilles E3OckenburghTaraHoeffnagel
BK1664314:00ALO E2Maassluis E2OckenburghFlemmingvan de Graaf
BK2524814:15Avanti | Post Makelaardij C3ALO C1Emerald
BK2262715:00ALO D2Avanti | Post Makelaardij D4OckenburghPaulMeijer
BK2511216:00ALO C2Nikantes C1OckenburghFreekvan der Heiden
BK2736116:10ODO B1ALO B1De Hofstede
WK1831317:00Rapid A1ALO A1Kennemer Sportcentrum
WK1486618:10ALO 3Fiks 4Ockenburgh
WK1322219:20ALO 2Refleks 3Ockenburgh
WK1066020:35ALO 1DES 1Ockenburgh
zondag 30 januari 2022
BK1117513:00Die Haghe 6ALO 5Sportcampus Zuiderpark
BK1126913:30Refleks 6ALO 6De Altis
zaterdag 5 februari 2022
BK1464410:00Lynx F1ALO F1Sporthal Leidschenveen
BK2175810:00IJsselvogels D3ALO D1ZuidplasLeonBleijenberg
BK1846610:30Nieuwerkerk E4ALO E1De Kleine Vink
WK1357311:50Sporting Trigon 4ALO 25 Mei-hal
WK1824718:00ALO A1Fiks A1Gaslaan
BK2375018:15ONDO C3ALO C1Westlandhal
WK2052319:15ALO 4Phoenix 4Gaslaan
WK1153420:10Die Haghe 1ALO 1Sportcampus Zuiderpark
WK1422620:30ALO 3Pernix 3Gaslaan
zondag 6 februari 2022
BK1127013:00ALO 6Achilles 8OckenburghRichardWensink
BK1117614:15ALO 5HKV/Ons Eibernest 5OckenburghMichelSaeijs
zaterdag 12 februari 2022
BK2266210:00ZKV D1ALO D2Drenkwaard
BK2489610:40Trekvogels C1ALO C2Zadkine-hal
BK1865013:00ALO E1Dunas E1OckenburghMisjaFuit
BK1867513:00ALO E2KCC | CK Kozijnen E3OckenburghJulianvan der Werff
BK1861513:00ALO E3HKV/Ons Eibernest E2OckenburghLucaBonoo
BK2214814:00ALO D1Die Haghe D3OckenburghOliviervan der Hoeven
WK1810414:00Fortuna | Delta Logistiek A3ALO A1Fortuna-hal
BK2384815:00ALO C1VEO C1OckenburghJesse (W)Waindrich
WK1706715:05Madjoe 3ALO 4Middelmors
BK2621316:00ALO B1Olympia B1OckenburghRichardWensink
WK1361217:10ALO 2ONDO 2Ockenburgh
WK1159918:30ALO 1ONDO 1Ockenburgh
zondag 13 februari 2022
BK1120012:00DeetosSnel 12ALO 5DeetosSnel-hal
BK1128814:00KZ Danaiden 12ALO 6Drie Oktoberhal
zaterdag 19 februari 2022
BK2281511:00Excelsior D4ALO D2Kerkpolder
BK2387412:00Phoenix C2ALO C1Oosterpoort
BK2625312:05IJsselvogels B2ALO B1ZuidplasDennisKool
BK1766813:00ALO E2ONDO E4OckenburghTimvan den Akker
BK1761913:00ALO E3Valto E3OckenburghElisaStruijs
BK1764914:00ALO E1KCR E3OckenburghBasHenneken
BK1418414:00ALO F1Avanti | Post Makelaardij F3OckenburghMaritvan Mechelen
BK2295415:00ALO C2Dijkvogels C2OckenburghPimSpek
WK1703316:00ALO 4Dunas 3Ockenburgh
BK2757516:10DVS '69 A1ALO A2De Ridderhal
WK1791116:20Dunas A1ALO A1Zuidhaghe
WK1382217:10ALO 3Velocitas 3Ockenburgh
WK1341718:20ALO 2VEO 3Ockenburgh
WK1113019:40ALO 1Refleks 1Ockenburgh
zondag 20 februari 2022
BK1129713:00ALO 6DeetosSnel 14OckenburghRichardWensink
BK1121314:15ALO 5DeetosSnel 11OckenburghFreekvan der Heiden
zaterdag 5 maart 2022
BK2837020:50Fortuna | Delta Logistiek A5ALO A2Fortuna-hal
zaterdag 12 maart 2022
BK1942409:00RWA E2ALO E2Rhoon
BK1947410:00Nieuwerkerk E6ALO E3De Kleine Vink
BK2269410:30Dunas D3ALO D1Zuidhaghe
BK1947111:00Ten Donck E1ALO E1Reijerparkhal
BK1520812:00DES F1ALO F1De Hoornbloem
WK1377512:10HKV/Ons Eibernest 3ALO 2HKV/Ons Eibernesthal
BK2116013:00ALO D2KCC | CK Kozijnen D3OckenburghColindaRoling
BK2537914:00ALO C1Die Haghe C2OckenburghMaaikeMevius
BK2747215:00ALO B1ONDO B2OckenburghArlovan Holstein
BK2390815:00Olympia C2ALO C2Olympia
BK2907216:00ALO A2KCC | CK Kozijnen A3OckenburghRichardWensink
WK1835517:10ALO A1TOP | LITTA A3Ockenburgh
WK1198519:15Achilles 1ALO 1Sportcampus Zuiderpark
zondag 13 maart 2022
BK1129011:15Conventus 4ALO 6Develsteinhal
WK1428411:30Fortuna | Delta Logistiek 5ALO 3Fortuna-hal
BK1120213:05Dunas 6ALO 5Houtrust
zaterdag 19 maart 2022
BK1713313:00ALO E3KVS | Maritiem E3Ockenburgh???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
BK1392713:00ALO F1Phoenix F2OckenburghAnoukvan der Meijden
BK1718714:00ALO E2Achilles E4OckenburghMaaikeHuijsing
BK1716414:00ALO E1Korbis E2OckenburghMaritvan Mechelen
BK2287315:00ALO D1ODO D3OckenburghPimSpek
WK1814615:20Fluks A1ALO A1De Overkant
BK2395415:30ODO C1ALO C1De Hofstede
BK2633215:55Twist B1ALO B1Westwijk
WK1704916:00ALO 4KIOS 3Ockenburgh
WK1332717:15ALO 2Groen Geel | IJskoud de Beste 5Ockenburgh
WK1091318:40ALO 1Excelsior 1Ockenburgh
BK2791018:55KCC | CK Kozijnen A3ALO A2Schenkel
zondag 20 maart 2022
BK1292413:00ALO 5Movado 5OckenburghPatrickten Hoorn
WK1431514:15ALO 3HKV/Ons Eibernest 4Ockenburgh
zaterdag 26 maart 2022
BK2138510:30Nexus D1ALO D1Margriethal
BK1735613:00ALO E2Nikantes E1OckenburghPimde Jager
BK1401313:00ALO F1Refleks F1OckenburghLucaBonoo
BK1729713:00ALO E3Olympia E1OckenburghAngelaBaas
BK2256914:00ALO D2Nieuwerkerk D6OckenburghRavenSpijkerman
BK2729515:00Dunas B1ALO B1Zuidhaghe
BK2406015:00ALO C2ZKV C2OckenburghFreekvan der Heiden
BK2926915:10Excelsior A1ALO A2De Buitenhof
WK1705116:00ALO 4De Meervogels 5Ockenburgh
WK1841916:20DES A1ALO A1De Hoornbloem
WK1335717:15ALO 2Weidevogels 3Ockenburgh
WK1098618:40ALO 1VEO 1Ockenburgh
zondag 27 maart 2022
BK1118312:45Fortuna | Delta Logistiek 7ALO 5Fortuna-hal
WK1435913:00ALO 3Refleks 4Ockenburgh
BK1127616:15Sperwers 2ALO 6Sportmotor
zaterdag 2 april 2022
BK1759109:00Maassluis E2ALO E2Olympia
BK1753309:15Achilles E3ALO E3Sportcampus Zuiderpark
BK1759610:00Die Haghe E1ALO E1Sportcampus Zuiderpark
BK1413911:00Fortuna | Delta Logistiek F1ALO F1Fortuna-hal
BK2414112:00Nikantes C1ALO C2Het Sportgebouw
BK2018912:00Avanti | Post Makelaardij D4ALO D2Emerald
WK1339612:20Refleks 3ALO 2De Schilp
BK2141513:00ALO D1KVS | Maritiem D4OckenburghColinRoelink
BK2310914:00ALO C1Avanti | Post Makelaardij C3OckenburghJuliusHeinen
BK2562015:00ALO B1ODO B1OckenburghFreekvan der Heiden
BK2852516:00ALO A2Thor A1Ockenburgh???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
WK1439716:45Fiks 4ALO 3Sporthal De Cuyl
WK1818917:15ALO A1Rapid A1Ockenburgh
WK1109417:35DES 1ALO 1De Hoornbloem
zondag 3 april 2022
BK1127913:00ALO 6Refleks 6OckenburghRichardWensink
BK1118714:15ALO 5Die Haghe 6OckenburghMartijnMeijer

(424)