Scheidsrechters

Wekelijks zetten onze scheidsrechters zich in voor alle korfbalteams binnen ALO maar ook voor en namens de vereniging bij andere wedstrijden buiten ALO als KNKV-scheidsrechter en daar zijn we trots op!

Met reservescheidsrechters

TijdThuisploegUitploegScheidsrechterRes.scheids VoornaamRes.scheids Achternaam
zaterdag 14 december 2019
18:30Madjoe 6ALO 6Thomas v.d. Kwaak
zondag 15 december 2019
16:35ALO 1Furore 1N. Karbet
15:20ALO 2Refleks 3T. de Boer
14:10ALO 5Dubbel Zes / Futura 6Freek van der Heiden
13:00ALO 7Dubbel Zes / Futura 4Michel Saeijs
zaterdag 21 december 2019
13:00Nieuwerkerk C4ALO C1Nathan van der Poel
zaterdag 4 januari 2020
15:30Nieuwerkerk B2ALO B2Nars Schram
zaterdag 11 januari 2020
16:00Madjoe 4ALO 3
18:30ALO 4Madjoe 3 ???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
17:20ALO 6SDO 1Sven Kuijpers
16:10ALO A1Valto A2 ???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
15:00ALO A2Oranje Wit A4Kim Schmale
14:00ALO B1Valto B2 TomSpek
13:15Achilles B2ALO B2
11:00Nikantes C1ALO C1
13:00ALO E1Die Haghe E1Roy Weidmann
09:00KCR E1ALO E2
13:00ALO F1Achilles F2Lucie Spek
13:00ALO F2HKV / Ons Eibernest F2Tara Hoeffnagel
zondag 12 januari 2020
13:10DKB 1ALO 1
13:10HKV / Ons Eibernest 3ALO 2
15:10Ten Donck 1ALO 5
12:00HKV / Ons Eibernest 6ALO 7
zaterdag 18 januari 2020
17:00Tempo 5ALO 4
16:45Meervogels / Física A2ALO A1
14:30Nikantes A1ALO A2
14:05ODO B1ALO B1
18:00ALO B2Olympia B2Marcel Lakeman
17:00ALO C1ODO C2Elisa Struijs
16:00ALO D1ONDO D3Simon Adema
15:00ALO D2Fortuna / Delta Logistiek D5Owen van de Schilde
14:00ALO E1NIO E1Nicolette Boersma
13:00ALO E2KOAG E2Elise Heerema
14:00ALO F1Fortuna / Delta Logistiek F2Blijke Kroezen
13:00ALO F2Dubbel Zes F1Myrthe Booij
zondag 19 januari 2020
13:00DOT 1ALO 1
14:35Sporting Trigon 3ALO 2
10:35DeetosSnel 11ALO 5
13:25Sporting Trigon 5ALO 7
zaterdag 25 januari 2020
16:20ALO 4Dijkvogels 4 ChrisVerdiesen
15:10ALO 6Paal Centraal 5Elmer Tiebackx
14:00ALO A1Luno A1 ???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
13:00ALO B1Meervogels / Física B2 MarleenHagebeek
13:00VEO D1ALO D1Bjorn, B. Busscher, B
15:00Phoenix D3ALO D2
09:00Nieuwerkerk F3ALO F1Leonie Slingerland - Smits
zondag 26 januari 2020
16:35ALO 1Sporting West 1
15:20ALO 2Sporting West 2
14:45Fortuna / Delta Logistiek 5ALO 3
14:10ALO 5KZ Danaiden 8Patrick ten Hoorn
13:00ALO 7KZ Danaiden 11Richard Wensink
zaterdag 1 februari 2020
18:20Pernix 5ALO 4
16:10Meervogels / Física 7ALO 6
17:00ALO A1Phoenix A1 ???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
11:00KOAG A3ALO A2
12:15Valto B3ALO B2
16:00ALO C1Nikantes C1Pim Spek
15:00ALO D1KVS / Maritiem D2Marcel Lakeman
14:00ALO D2Phoenix D3Gijs van de Schilde
13:00ALO E1Meervogels / Física E1Marit van Mechelen
13:00ALO E2Nieuwerkerk E6Nienke Gerlofsma
13:00ALO F2Avanti / Post Makelaardij F3Paulien (Kr.) Kroonenburg
zondag 2 februari 2020
16:35ALO 1DKV Victoria 1
15:20ALO 2KZ / Thermo4U 6
14:10ALO 3HKV / Ons Eibernest 5 DennisMarcus
13:00ALO 7Die Haghe 6Richard Wensink
zaterdag 8 februari 2020
18:50ALO 4Meervogels / Física 5 TomSpek
15:30ALO 6Velocitas 9Erik Vrieling
17:20Madjoe A1ALO A1
16:40ALO A2Twist A4Bas Henneken
17:50ALO B1Weidevogels B1 Sabinede Coninck
09:00ALO B2Die Haghe B2Naima Shehata
12:45Lynx C1ALO C1
10:10Dubbel Zes D1ALO D2
10:00Dijkvogels E1ALO E1
11:00ODO F2ALO F1
09:15Refleks F1ALO F2
zondag 9 februari 2020
16:00Movado 1ALO 1
13:00Fortuna / Delta Logistiek 4ALO 2
13:15Refleks 5ALO 3
11:00Phoenix 4ALO 5
zaterdag 15 februari 2020
14:30Excelsior 6ALO 4
15:35ESDO A1ALO A1
18:25Avanti / Post Makelaardij A6ALO A2
14:00Merwede / Multiplaat B1ALO B1
15:00ALO B2Avanti / Post Makelaardij B4Sanne van Schaik
14:00ALO C1Nieuwerkerk C4Dennis Marcus
13:00Futura D1ALO D1
13:00ALO D2Dijkvogels D3Paul Meijer
10:00RWA E1ALO E1Nadine Hartog
12:00DES E1ALO E2
12:00DES F1ALO F1
12:15Valto F2ALO F2
zondag 16 februari 2020
17:45ALO 1Phoenix 1
16:30ALO 2Groen Geel / IJskoud de Beste 4
15:20ALO 3Groen Geel / IJskoud de Beste 6 ???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
14:10ALO 5Fortuna / Delta Logistiek 7Freek van der Heiden
13:00ALO 7Phoenix 5Maarten Rijskamp
zaterdag 22 februari 2020
12:00ALO 6Madjoe 6Arjan de Vries
13:10ALO A2't Capproen A3Pim Spek
zaterdag 29 februari 2020
13:00Vriendenschaar 4ALO 6
14:15Fortuna / Delta Logistiek D3ALO D1
11:00KVS / Maritiem D4ALO D2
12:00Olympia E1ALO E2
zaterdag 7 maart 2020
20:15Meervogels / Física 4ALO 3
16:10ALO 4ODO 5 ???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
17:20ALO 6Meervogels / Física 7Richard Wensink
15:00ALO A1Refleks A2 TomSpek
14:00ALO B1Avanti / Post Makelaardij B2 ???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
10:55ONDO D6ALO D2
13:00ALO E1Achilles E1Megan Valkenburgh
12:00ALO E2Olympia E1Arjan de Vries
13:00ALO F1KVS / Maritiem F2Laurine Kuijpers
12:00ALO F2Fortuna / Delta Logistiek F3Nienke Gerlofsma
zondag 8 maart 2020
14:15Furore 1ALO 1
13:15Refleks 3ALO 2
14:30Dubbel Zes / Futura 6ALO 5
13:20Dubbel Zes / Futura 4ALO 7
zaterdag 14 maart 2020
18:00ALO 3Madjoe 4 ???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
15:00Madjoe 3ALO 4
13:25SDO 1ALO 6
16:15Valto A2ALO A1
15:30Oranje Wit A4ALO A2
17:25Valto B2ALO B1
16:00ALO B2Achilles B2Marcel Lakeman
17:00ALO C1Dubbel Zes C1Richard Wensink
09:00ALO D1Phoenix D2Pim de Jager
12:00Die Haghe E1ALO E1
09:10Achilles F2ALO F1
12:30HKV / Ons Eibernest F2ALO F2
zondag 15 maart 2020
14:50ALO 1DKB 1
13:35ALO 2HKV / Ons Eibernest 3
12:25ALO 5Ten Donck 1Freek van der Heiden
11:15ALO 7HKV / Ons Eibernest 6Tim Castenmiller
zaterdag 21 maart 2020
14:30ALO 4Tempo 5 ???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
13:20ALO 6Vriendenschaar 4Roy Weidmann
11:00ALO A1Meervogels / Física A2 Freekvan der Heiden
12:10ALO A2Nikantes A1Sophie Kuijpers
10:00ALO B1ODO B1 Jorisde Jager
16:10Olympia B2ALO B2
13:00ODO C2ALO C1
16:00ONDO D3ALO D1
11:00Fortuna / Delta Logistiek D5ALO D2
13:00NIO E1ALO E1
10:00KOAG E2ALO E2
10:00Fortuna / Delta Logistiek F2ALO F1
10:10Dubbel Zes F1ALO F2
zondag 22 maart 2020
14:50ALO 1DOT 1
13:35ALO 2Sporting Trigon 3
12:25ALO 5DeetosSnel 11Patrick ten Hoorn
11:15ALO 7Sporting Trigon 5Richard Wensink
zaterdag 28 maart 2020
12:05Dijkvogels 4ALO 4
17:30Paal Centraal 5ALO 6
13:25Luno A1ALO A1Marco Barten
11:15Meervogels / Física B2ALO B1
15:00ALO B2Nieuwerkerk B2Koen Oexman
14:00ALO C1Korbis C3Sylene Mezey
13:00ALO D1VEO D1Maaike Mevius
12:00ALO D2KVS / Maritiem D4Arlo van Holstein
11:00ALO F1Nieuwerkerk F3Nicolette Boersma
zondag 29 maart 2020
14:35Sporting West 1ALO 1
13:20Sporting West 2ALO 2
11:00ALO 3Fortuna / Delta Logistiek 5 ???VRIJWILLIGER GEZOCHT!!!
12:10KZ Danaiden 8ALO 5
11:00KZ Danaiden 11ALO 7

Oude overzicht

zaterdag 14 december 2019
18:30Madjoe 6ALO 6MiddelmorsRijnsburgThomasv.d. Kwaak
zondag 15 december 2019
13:00ALO 7Dubbel Zes / Futura 4OckenburghDen HaagMichelSaeijs
14:10ALO 5Dubbel Zes / Futura 6OckenburghDen HaagFreekvan der Heiden
15:20ALO 2Refleks 3OckenburghDen HaagT.de Boer
16:35ALO 1Furore 1OckenburghDen HaagN.Karbet
zaterdag 21 december 2019
13:00Nieuwerkerk C4ALO C1De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJsselNathanvan der Poel
zaterdag 4 januari 2020
15:30Nieuwerkerk B2ALO B2De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJsselNarsSchram

Vacatures

Jeugdscheidsrechters
Als Jeugdscheidsrechter fluit je regelmatig thuiswedstrijden bij ALO, van F -pupillen tot A-jeugd en doorgaans op zaterdag.

Verenigingsscheidsrechters
Net een stapje verder dan de Jeugdscheidsrechter. Je fluit regelmatig seniorenwedstrijden op breedtesportniveau thuis bij ALO, doorgaans op zondag maar soms op zaterdag.

KNKV-scheidsrechters
Niet voor iedereen weggelegd, maar als jij denkt dat je deze uitdaging aan kunt, moet je het vooral doen. Je fluit als bondsscheidsrechter regelmatig wedstrijden op wedstrijdkorfbalniveau(!) bij andere verenigingen.

Verenigingsbegeleider
De verenigingsbegeleider heeft binnen ALO de belangrijke taak om de (jeugd)scheidsrechters al dan niet tijdens hun opleidingstraject te begeleiden, in een voornamelijk coachende en stimulerende rol.

KNKV Waarnemer/Beoordelaar – we hebben op dit moment niemand in deze rol.
Het KNKV wil de kwaliteit en kwantiteit van de KNKV-scheidsrechters verhogen. De KNKV-waarnemer/beoordelaar observeert en analyseert het optreden van een KNKV-scheidsrechter en heeft hierin ook een coachende en stimulerende rol. De waarnemer/beoordelaar draagt als zodanig belangrijk bij tot de norm die ALO moet halen om financiële en sportieve sancties te voorkomen.

Spelregels – spelregelkennis is een belangrijke basis voor elke korfballer en dus ook voor scheidsrechters, zie de widget Arbitrage Spelregels aan de rechterkant voor links naar spelregels!

Is het een Vogel…? Is het een vliegtuig…? Nee, het is SUPER FREEK!!

Is het een Vogel…? Is het een vliegtuig…? Nee, het is SUPER FREEK!!

Wie bel je als ALO 2 een scheidsrechter nodig heeft?

Wie bel je als ALO 3 een scheidsrechter nodig heeft?

Wie bel je als ALO 5 een scheidsrechter nodig heeft?

Afgelopen weekend was het antwoord 3 x hetzelfde, dan bel je dus Freek… en het mooie is dat Freek dan 3 x “Ja” zegt en dus in 1 weekend 3 wedstrijden heeft gefloten.

Freek, namens alle spelers van bovenstaande teams, namens alle supporters en dus eigenlijk namens heel ALO……. BEDANKT, BEDANKT & BEDANKT!!!

(82)

Spelregels voor 4-korfbal

Spelregels voor 4-korfbal

Van de KNKV-site en gevonden bij Dalto:

4Korfbal voor E-jeugd 4Korfbal voor F-jeugd
1 vak 1 vak
4 tegen 4 4 tegen 4
Binnen 10 seconden overgooien Binnen 10 seconden overgooien
Niet schieten als je wordt verdedigd Altijd scoren (nooit ‘verdedigd’)
Iemand van eigen sexe verdedigen Jongens en meisjes verhinderen elkaar om te scoren
Minimaal 1 meisje per team Minimaal 1 meisje per team
Mogelijk om SUPER speler in te zetten
 Wedstrijdverloop voor zowel F als E:

  • 1e 10 min, time-out (1 min.), 2e 10 min, rust (5 min.)…
  • …3e 10 min, time-out (1 min.), 4e 10 min.
  • Elk team 12 strafworpen
  • De eerste helft krijgt het thuisteam de bal twee keer uit. Na rust wordt er van kant gewisseld en krijgt het bezoekende team twee keer de bal uit.

extra_info_wijziging_regel_4Korfbal.pdf (vanaf 27 augustus 2015)

 

(204)

Uitslagen, programma en scheidsrechters deze week


Uitslagen afgelopen week:

zaterdag 14 december 2019
ALO 3 Meervogels / Física 4 13 14
ODO 5 ALO 4
Refleks A2 ALO A1 27 15
‘t Capproen A3 ALO A2 8 18
Avanti / Post Makelaardij B2 ALO B1 7 5
ALO D1 Fortuna / Delta Logistiek D3
ALO D2 ONDO D6 4 1
Achilles E1 ALO E1 7 6
KVS / Maritiem F2 ALO F1
Fortuna / Delta Logistiek F3 ALO F2 17 3
woensdag 11 december 2019
Twist A4 ALO A2 8 7
zondag 8 december 2019
Phoenix 1 ALO 1 18 19
Groen Geel / IJskoud de Beste 4 ALO 2 20 12
Groen Geel / IJskoud de Beste 6 ALO 3 16 21
Fortuna / Delta Logistiek 7 ALO 5 11 14
Phoenix 5 ALO 7 12 10

 


Programma & scheidsrechters komende week:

zaterdag 14 december 2019
18:30Madjoe 6ALO 6MiddelmorsThomasv.d. Kwaak
zondag 15 december 2019
13:00ALO 7Dubbel Zes / Futura 4OckenburghMichelSaeijs
14:10ALO 5Dubbel Zes / Futura 6OckenburghFreekvan der Heiden
15:20ALO 2Refleks 3OckenburghT.de Boer
16:35ALO 1Furore 1OckenburghN.Karbet

(392)