Trainingen

Overzicht zaaltrainingen 2019 – 2020 met trainingstijden per ploeg:
 Team  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag
OCK OCK OCK OCK  –
 ALO 1, 2  21:00-22:30  20:30-22:00
 ALO 3, 4  20:30-21:30
 ALO 5, 7  19:30-20:30
Recreanten  19:30-20:30
 ALO A1, A2, ALO6  20:00-21:00  19:30-20:30
 ALO B1, B2  19:00-20:00  18:30-19:30
 ALO C1  18:30-19.30**  18:30-19:30
 ALO D1, D2  18:30-19.30**  18:30-19:30
 ALO E1  18:30-19:30**  17:30-18:30
 ALO E2, F1, F2  17:30-18:30**  17:30-18:30
Kalfjes: zaterdag, 10.00-10.45 (WON)
** De maandagen 4 en 11 november 2019 en vanaf maandag 17 februari t/m 23 maart 2020 hebben we de zaal van 17:30 tot 19:30. In de andere weken van 18.00 tot 20.00 uur

OCK, Ockenburg-hal : Wijndaelerweg 25

WON = Wonnebaldschool: Mozartlaan 189

Overzicht veldtrainingen seizoen 2019 – 2020 met trainingstijden per ploeg:
 Team  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag
 ALO 1, 2  20:30-22:00  20:30-22:00
 ALO 3, 4  20:30-21:30 *
 ALO 5, 7  19:30-20:30 *
Recreanten  19:30-20:30 *
 ALO A1, A2, ALO6  19:30-20:30  19:30-20:30
 ALO B1, B2  18:30-19:30  18:30-19:30
 ALO C1  18:30-19.30  18:30-19:30
 ALO D1, D2  18:30-19.30  18:30-19:30
 ALO E1  18:30-19:30  17:30-18:30
 ALO E2, F1  17:30-18:30  17:30-18:30
Kalfjes: zaterdag, 10.00-10.45
In de zaal houden we zoveel mogelijk zelfde schema aan.
* In de zaal wisselen 3,4 en 5,7,R

Overzicht trainers seizoen 2019-2020

  • ALO 1: Marco Swikker, Teun Voskamp
  • ALO 2: Chris Verdiesen, Gijs van de Schilde
  • ALO 3: ALO 3
  • ALO 4: ALO 4
  • ALO 5 & 7: Marcel Lakeman
  • ALO 6: met ALO A1,2
  • Recreanten: Pim Spek

Jeugdcoördinator A, B: Mark van Beelen

  • ALO A1: Raven Spijkerman (C), Casper Kuijpers (T)
  • ALO A2: Mark van Beelen ( T + C)
  • ALO B1: Arthur Staal ( T+C), Mark van Beelen ( T)
  • ALO B2: Richard Wensink ( T + C), Dennis Marcus (T + C), Mark van Beelen ( T)

Jeugdcoördinator C, D: Raven Spijkerman

  • ALO C1: Esther van Koert (C), T deels met D1, deels roulerend selectie
  • ALO D1: Casper Kuijpers (T+C) & Raven Spijkerman (T + C)
  • ALO D2: Cas Koopmans ( T + C), Joris de Jager (T + C)

Jeugdcoördinator E,F, kalfjes: Roy Boersma

  • ALO E1: Arthur Tjoa (T + C), Arthur Staal (T), deels met D1
  • ALO E2: Piet Rijskamp ( T + C)
  • ALO F1: Wouter van der Jagt (T+C), Marcel Lakeman (C)

Kalfjes: Roy Boersma

T = Trainen, C = Coach