Trainingen

 

Overzicht veldtrainingen seizoen 2019 – 2020 met trainingstijden per ploeg:
 Team  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag
 ALO 1, 2  20:30-22:00  20:30-22:00
 ALO 3, 4  20:30-21:30 *
 ALO 5, 7  19:30-20:30 *
Recreanten  19:30-20:30 *
 ALO A1, A2, ALO6  19:30-20:30  19:30-20:30
 ALO B1, B2  18:30-19:30  18:30-19:30
 ALO C1  18:30-19.30  18:30-19:30
 ALO D1, D2  18:30-19.30  18:30-19:30
 ALO E1  18:30-19:30  17:30-18:30
 ALO E2, F1  17:30-18:30  17:30-18:30
Kalfjes: zaterdag, 10.00-10.45
In de zaal houden we zoveel mogelijk zelfde schema aan.
* In de zaal wisselen 3,4 en 5,7,R

 

 

Overzicht zaaltrainingen 2018 – 2019 met de trainingstijden per ploeg:
Team Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 
OCK OCK OCK OCK OCK WON
ALO 1,2 21.00-22.30 20.30-22.00
ALO 3,4 20.00-21.00 *
ALO 5,6, Recreanten 21.00-22.00 *
ALO A1,2,3 20.00-21.00 19.30-20.30
ALO B1,2 19.00-20.00 18.30-19.30
ALO C1,2 19.00-20.00 19.00-20.00
ALO E1-5 18.00-19.00 17.00-18.00
ALO F1,2 17.00-18.00 17.00-18.00
F2 optioneel
Kalfjes 10.00-10.45

* Vanaf 1 januari omwisselen (tot aan 2e deel veld, dan wederom wisselen)

OCK, Ockenburg-hal : Wijndaelerweg 25

WON = Wonnebaldschool: Mozartlaan 189

 

 

Overzicht trainers seizoen 2019-2020

ALO 1: Marco Swikker, Teun Voskamp

ALO 2: Chris Verdiesen, Gijs van de Schilde

ALO 3: ALO 3

ALO 4: ALO 4

ALO 5 & 7: Marcel Lakeman

ALO 6: met ALO A1,2

Recreanten: Pim Spek

 

Jeugdcoördinator A, B: Mark van Beelen

ALO A1: Raven Spijkerman (C), Casper Kuijpers (T)

ALO A2: Mark van Beelen ( T + C)

ALO B1: Arthur Staal ( T+C), Mark van Beelen ( T)

ALO B2: Richard Wensink ( T + C), Dennis Marcus (T + C), Mark van Beelen ( T)

 

Jeugdcoördinator C, D: Raven Spijkerman

ALO C1: Esther van Koert (C), T deels met D1, deels roulerend selectie

ALO D1: Casper Kuijpers (T+C) & Raven Spijkerman (T + C)

ALO D2: Cas Koopmans ( T + C), Joris de Jager (T + C)

 

Jeugdcoördinator E,F, kalfjes: Roy Boersma

ALO E1: Arthur Tjoa (T + C), Arthur Staal (T), deels met D1

ALO E2: Piet Rijskamp ( T + C)

ALO F1: Wouter van der Jagt (T+C), Roy Boersma (T + C)

 

Kalfjes: Isabella Adrah, Danique de Jong, nnb

 

T = Trainen, C = Coach