Ouderbijeenkomst 29 augustus om 20:00 uur

Alle ouders van kinderen uit de A t/m F zijn via de appgroepen en e-mail uitgenodigd voor de ouderbijeenkomst op ALO op maandag 29 augustus om 20.00 in onze kantine, het ALOodsje. Voor de zekerheid toch ook nog even een stukje op de website. Want we verwachten dat er van ieder kind minimaal 1 ouder aanwezig is en hopen dat beide ouders kunnen komen 😉

Tijdens deze avond delen we belangrijke, praktische informatie over de trainingen en de wedstrijden. Maar ook over onze vereniging. Bijvoorbeeld over wat we doen om de veiligheid van onze jeugdleden optimaal te waarborgen.

Gezelligheid is een van de pijlers van de club. Dus we houden de presentaties zo kort mogelijk, zodat we ook tijd hebben om elkaar beter te leren kennen onder het genot van een drankje. Dus ook als je ALO al van haver tot gort kent vinden we het heel belangrijk dat je op deze avond aanwezig bent.

Het streven is om uiterlijk een uurtje of half tien af te sluiten.
Tot maandag, wij zorgen dat de koffie klaar staat!

Namens bestuur en TC
Owen

(65)