ALO D2

Programma in .ICS formaat



Team Indeling

ALO 1
Dames Denise van Zuidam Elise Heerema Isabel Spek Myrthe Booij
Heren Casper Kuijpers Colin Roelink Patrick Verdiesen Roy Weidmann Sven Kuijpers
Coach Marco Swikker Teun Voskamp
ALO 2
Dames Anouk van der Meijden Isabella Adrah Laurine Kuijpers Lucie Spek Madelief Mezey Marit van Mechelen
Heren Pim Pitzalis Raven Spijkerman Tim van den Akker Tomáz Matteo Osorio Lobato
Coach Chris Verdiesen Gijs van de Schilde
ALO 3
Dames Angela Baas Kim Schmale Maaike Huijsing Sanne Prins Tessa (S) Schmale Tirza Winters
Heren Chris Verdiesen David Meijer Elmer Tiebackx Erik Vrieling Flemming van de Graaf Gijs van de Schilde Maarten Rijskamp Martijn Meijer Michel Saeijs Paul Meijer
Coach
ALO 4
Dames Nienke Gerlofsma Paulien (Kr.) Kroonenburg Sophie Kuijpers Tara Hoeffnagel
Heren Arjan de Vries Bas Henneken Koen Oexman Mark van Beelen
Coach
ALO 5
Dames Elisa Struijs Ikelien Regter Maaike Mevius
Heren Arlo van Holstein Bas van Gennip Owen van de Schilde Simon Adema
Coach
ALO 6
Dames Emiliya van Schilfgaarde Marleen Hagebeek Nicolette Boersma Sabine de Coninck Séverine Herschel
Heren David (L) Leeman Sven Huisman Tim Castenmiller Tom Spek
Coach
ALO 7
Dames Jennifer Weyman Marije van Prooijen Misja Stoffels Sarissa van der Velden Tinke Weenink
Heren Ben Hoedt Dennis Marcus Freek van der Heiden Martijn van Wensveen Patrick ten Hoorn Tim (Z) Zonruiter
Coach
ALO A1
Dames Megan Valkenburgh Naima Shehata Philine Knüpling Sanne van Schaik Sylene Mezey
Heren Olivier van der Hoeven Pim de Jager Robin Falco Tygo Blok
Coach Raven Spijkerman
ALO A2
Dames Annabel Hagebeek Chelsey Sandifort Danique de Jong Delilah Kaya Julia Brockhuis Yanna Roemeling
Heren Cas Koopmans Joris de Jager
Coach Mark van Beelen
ALO A3
Dames Emiliya van Schilfgaarde Marleen Hagebeek Séverine Herschel
Heren David (L) Leeman Sven Huisman Tim Castenmiller
Coach Mark van Beelen
ALO AR
Dames Angela Baas Emily Claassen Maaike Huijsing Nienke Huijsing Paulien (Kr.) Kroonenburg Tirza Winters
Heren David Meijer Maarten Rijskamp Martijn Meijer Michel Saeijs Patrick Verdiesen Paul Meijer Tom Spek
Coach
ALO B1
Dames Dania Heijdra Isa Tjoa Lara (T) Tjoa Lara (W) Witting Noura Shehata
Heren Jesse (S) Staal Jesse (W) Waindrich Julius Heinen Trevor Wong
Coach Arthur Staal
ALO B2
Dames Laeta Blanker Linda Nonhof Noa de Bruin Sanne Deterd
Heren Charley Wensink Loek Heintze Simcha Bremen Tim van Koert
Coach Richard Wensink
ALO C1
Dames Alessia van Hoevelaak Anna Wakker Maira Boshuijzen Medea Beridze Sienna Vermeulen
Heren Max van Koert Nathan Bouwens Tygo Fuit
Coach Esther van Koert-Happé
ALO C2
Dames Alessia van Hoevelaak Anna Wakker Maira Boshuijzen Sienna Vermeulen
Heren Lucas Joling Nathan Bouwens Tim van Koert Tygo Fuit
Coach Koen Oexman
ALO D1
Dames Carmen Kortekaas Eva Koolwijk Floor Boersma Jasmine Bouwens Sara Hoffman Yfke Posthuma
Heren Ferran Lluma Julian van der Werff Luca Bonoo Raphael de Croon
Coach Casper Kuijpers Raven Spijkerman
ALO D2
Dames Janne Westgeest Lotta Visscher Lotte de Niet Marit van der Deijl Miley Stekelenburg Sera Klein
Heren Bastiaan van Wensveen Leo Stapel Caraballo Tommy Oliveira Beckman Xander Roos
Coach Cas Koopmans Joris de Jager
ALO E1
Dames Eva Fuit Vera Tjoa
Heren Bik Withoos Mees Staal
Coach Arthur Tjoa
ALO E2
Dames Ilse van Gemert Lucia Pieters-Martinez Rosalie Heinen
Heren Milan Bonoo Renzo van der Kruk Tommy Esser
Coach Piet Rijskamp
ALO E3
Dames Marit van der Deijl Sera Klein
Heren Bastiaan van Wensveen Xander Roos
Coach Martijn van Wensveen
ALO E4
Dames Ilse van Gemert Janne Westgeest Lotta Visscher Lotte de Niet Lucia Pieters-Martinez Miley Stekelenburg
Coach Arjan de Vries Cas Koopmans
ALO E5
Dames Eva Fuit Vera Tjoa
Heren Bik Withoos Mees Staal Raphael de Croon
Coach Misja Fuit Pim de Jager
ALO E6
Dames Rosalie Heinen
Heren Milan Bonoo Renzo van der Kruk Tommy Esser
Coach Piet Rijskamp Trevor Wong
ALO F1
Dames Kyra van der Jagt Sophia de Croon
Heren Arnou Lluma Gerard Lluma
Coach Wouter v.d. Jagt
ALO F2
Dames Lise Prins Loïs van den Hout Nieke Boersma Stella van Alkemade
Heren Ravi Bonoo
Coach Roy Boersma
ALO F3
Dames Kyra van der Jagt Lise Prins Nieke Boersma Sophia de Croon
Heren Arnou Lluma Gerard Lluma
Coach David (L) Leeman Tim Castenmiller Wouter v.d. Jagt
ALO R
Dames Jane van Zon Miriam Waindrich Saskia Mezey Simone Shehata Zhara Vazifeh
Heren Harry Waindrich Herman Hoffman Jill Gaillard Leo Bremen Maarten de Jager Peter van der Smitte Piet Rijskamp Pim Spek Wim Schmale Zakkaria Ezzine
Coach Gijs-Jan Meijer Herman Hoffman
ALO W
Dames Lise Prins Nieke Boersma Sera Klein
Heren Arnou Lluma Gerard Lluma Lex van Schie Milan Bonoo Tommy Esser
Coach Danique de Jong Emily Claassen Isabella Adrah

Ploegbegeleider: …
Grote Club Actie Ambassadeur: …

Veld-training: ma & woe 18:30-19:30
Zaal-training: di 18:00-19:00 (HALO-hal – miv 18 november!) & do 18:30-19:30 (Ockenburgh-hal)

Afschrijven bij Nicolette Boersma, opstellingen_DEF@alo.nu,via email tot 1 week vóór de wedstrijd, anders 06-41693215

No photos available right now.

Please verify your settings, clear your RSS cache on the Slickr Flickr Admin page and check your Flickr feed