ALO D2

Programma in .ICS formaat



Team Indeling

ALO 1
Dames Anouk van der Meijden Elise Heerema Isabel Spek Isabella Adrah Jisse Van Dortmont Laurine Kuijpers Lucie Spek Megan Valkenburgh Myrthe Booij Naima Shehata Sabine de Coninck Sandra Rinck
Heren Casper Kuijpers Colin Roelink Dimitry de Robles Paul Meijer Pim de Jager Raven Spijkerman Roy Weidmann Sven Kuijpers Tomáz Matteo Osorio Lobato
Coach Michiel Cornelisse Teun Voskamp
ALO 2
Coach Roy Boersma
ALO 3
Dames Angela Baas Maaike Huijsing Nienke Huijsing Sanne Prins
Heren David Meijer Elmer Tiebackx Flemming van de Graaf Martijn Meijer Michel Saeijs
Coach
ALO 4
Dames Marit van Mechelen Nienke Gerlofsma Paulien (Kr.) Kroonenburg Sophie Kuijpers Tara Hoeffnagel
Heren Arjan de Vries Bas Henneken Koen Oexman Mark van Beelen Tim van den Akker
Coach
ALO 5
Dames Blijke Kroezen Elisa Struijs Ikelien R. Regter I. Maaike Mevius
Heren Arlo van Holstein Bas van Gennip Marcel Lakeman Owen van de Schilde Simon Adema Tom Spek
Coach
ALO 6
Dames Marije van Prooijen Sarissa van der Velden Séverine Herschel Tinke Weenink
Heren Ben Hoedt Dennis Marcus Freek van der Heiden Martijn van Wensveen Patrick ten Hoorn Tim (Z) Zonruiter
Coach
ALO 7
Dames Marije van Prooijen Sarissa van der Velden Tinke Weenink
Heren Ben Hoedt Dennis Marcus Freek van der Heiden Martijn van Wensveen Patrick ten Hoorn Tim (Z) Zonruiter
Coach
ALO A1
Dames Naima Shehata Philine Knüpling
Heren Olivier van der Hoeven Robin Falco Trevor Wong Tygo Blok
Coach Raven Spijkerman
ALO A2
Dames Dania Heijdra Isa Tjoa Lara (T) Tjoa Lara (W) Witting Noura Shehata
Heren Cas Koopmans Jesse (S) Staal Jesse (W) Waindrich Joris de Jager Julius Heinen
Coach Myrthe Booij Mark van Beelen
ALO A3
Dames Annabel Hagebeek Chelsey Sandifort Danique de Jong Delilah Kaya Yanna Roemeling
Heren Loek Heintze Simcha Bremen Tim van Koert
Coach Roy Weidmann Sven Kuijpers
ALO AR
Dames Angela Baas Maaike Huijsing Nienke Huijsing Paulien (Kr.) Kroonenburg
Heren David Meijer Maarten Rijskamp Martijn Meijer Michel Saeijs Paul Meijer Tom Spek
Coach
ALO B1
Dames Alessia van Hoevelaak Anna Wakker Linda Nonhof Maira Boshuijzen Medea Beridze Noa de Bruin Sanne Deterd Sienna Vermeulen
Coach Dimitry de Robles Tomáz Matteo Osorio Lobato
ALO B2
Dames Linda Nonhof Noa de Bruin Sanne Deterd
Heren Loek Heintze Simcha Bremen Tim van Koert
Coach Richard Wensink
ALO C1
Dames Eva Koolwijk Floor Boersma Jasmine Bouwens Sara Hoffman Yfke Posthuma
Heren Ferran Lluma Julian van der Werff Luca Bonoo Max van Koert
Coach Casper Kuijpers
ALO C2
Dames Alessia van Hoevelaak Anna Wakker Maira Boshuijzen Sienna Vermeulen
Heren Tim van Koert
Coach Koen Oexman
ALO D1
Dames Eva Fuit Sera Klein Vera Tjoa
Heren Bastiaan van Wensveen Bik Withoos Diede S. Schelwald, D. Mees Staal
Coach Isabel Spek Misja Fuit
ALO D2
Dames Ilse van Gemert Janne Westgeest Lotta Visscher Lotte de Niet Marit van der Deijl Miley Stekelenburg Rosalie Heinen
Heren Leo Stapel Caraballo Tommy Oliveira Beckman Xander Roos
Coach Cas Koopmans Joris de Jager
ALO E1
Dames Dorys Delissen
Heren Milan Bonoo Renzo van der Kruk Tommy Esser
Coach Pim de Jager
ALO E2
Dames Kyra van der Jagt Lise Prins
Heren Arnou Lluma Gerard Lluma
Coach Sanne Prins Wouter v.d. Jagt
ALO E3
Dames Claire Thijssen Larisa Ilic Loïs van den Hout Nieke Boersma
Coach Nicolette Boersma
ALO E4
Dames Ilse van Gemert Janne Westgeest Lotta Visscher Lotte de Niet Miley Stekelenburg
Coach Arjan de Vries Cas Koopmans
ALO E5
Dames Eva Fuit Vera Tjoa
Heren Bik Withoos Mees Staal
Coach Misja Fuit Pim de Jager
ALO E6
Dames Rosalie Heinen
Heren Milan Bonoo Renzo van der Kruk Tommy Esser
Coach Piet Rijskamp Trevor Wong
ALO F1
Dames Lucy van der Jagt Suze Prins
Heren Casper Jongejan Ravi Bonoo
Coach Sanne Prins Wouter v.d. Jagt
ALO F2
Dames Loïs van den Hout Nieke Boersma Stella van Alkemade
Heren Ravi Bonoo
Coach Marcel Lakeman
ALO F3
Dames Kyra van der Jagt Lise Prins Nieke Boersma
Heren Arnou Lluma Gerard Lluma
Coach Wouter v.d. Jagt
ALO R
Dames Jane van Zon Miriam Waindrich
Heren Harry Waindrich Maarten de Jager
Coach Pim Spek
ALO W
Dames Lise Prins Nieke Boersma Sera Klein
Heren Arnou Lluma Gerard Lluma Lex van Schie Milan Bonoo Tommy Esser
Coach Danique de Jong Isabella Adrah

Ploegbegeleider: …
Grote Club Actie Ambassadeur: …

Veld-training: ma & woe 18:30-19:30
Zaal-training: di 18:00-19:00 (HALO-hal – miv 18 november!) & do 18:30-19:30 (Ockenburgh-hal)

Afschrijven bij Nicolette Boersma, opstellingen_DEF@alo.nu,via email tot 1 week vóór de wedstrijd, anders 06-41693215

No photos available right now.

Please verify your settings, clear your RSS cache on the Slickr Flickr Admin page and check your Flickr feed