ALO A1

Programma in .ICS formaat


Teamsamenstelling ALO A1

ALO A1
Dames Ella Marie Isabella Lucie Marieke
Heren Lucas Pim Raven Tomáz Matteo
Coach Casper

Veldtraining: Di & Do 19:30-20:30
Zaaltraining:

Afschrijven bij Sandra Hoevers & Tineke Heijdra, opstellingen_ABC@alo.nu, via email tot maandag-avond (20:00) vóór de wedstrijd


Programma ALO A1 komende week:

ALO A1
zaterdag 29 september 2018,  10:45  
Fluks A1 – ALO A1
Wedstrijd# WK14923 (A2H)
Dames Ella Marie, Isabella, Lucie, Marieke
Heren Lucas, Pim, Raven, Tomáz Matteo
Reserves
Coach Casper
Verzamelen onbekend
Opmerking(en) Reserveshirts !
Locatie Noordwijk (Nieuwezeeweg 50, Noordwijk zh)

Programma A1

A-junioren 2e klasse H
29/09 10:45Fluks A1ALO A1
06/10 14:15ALO A1Pernix A1
13/10 12:30Phoenix A1ALO A1
20/10 11:30ALO A1Haarlem A1
27/10 12:30VEO A2ALO A1

Stand A1

A-junioren 2e klasse H
1ALO A13210518
2Haarlem A1220046
3TOP / SolarCompleet A33120413
4Pernix A1110029
5Madjoe A131022-3
6Fluks A131022-10
7Phoenix A120020-7
8VEO A230030-31