ALO A1

Programma in .ICS formaat


Teamsamenstelling ALO A1

ALO A1
Dames Ella Marie Isabella Lucie Marieke
Heren Lucas Pim Raven Tomáz Matteo
Coach Casper

Zaaltraining: Di & Do 20:00-21:00 in Ockenburgh
Veldtraining: Di & Do 19:30-20:30

Afschrijven bij Sandra Hoevers & Tineke Heijdra, opstellingen_ABC@alo.nu, via email tot maandag-avond (20:00) vóór de wedstrijd


Programma ALO A1 komende week:

ALO A1
,    
Wedstrijd# ()
Dames
Heren
Reserves
Coach
Verzamelen
Opmerking(en) Er staat geen wedstrijd gepland in de komende week
Locatie (, )

 

(2545)

Programma A1

A-junioren 2e klasse I
28/04 11:30ALO A1ADO A1
12/05 12:30DES A1ALO A1
26/05 13:30ALO A1HKV / Ons Eibernest A2
02/06 12:40ODO A1ALO A1

Stand A1

A-junioren 2e klasse I
1De Meervogels A287011434
2ALO A1105141114
3Excelsior A2850310-12
4HKV / Ons Eibernest A28512913
5Phoenix A1531175
6ODO A1631274
7ADO A1521258
8DES A151042-20
ONDO A2 – ALO A1 én ALO A1 – KVS A2

ONDO A2 – ALO A1 én ALO A1 – KVS A2

Door tijdgebrek afgelopen week geen verslag, dus nu een twee-in-één verslag. De A1 wordt geteisterd door blessures. David werd aan het eind van het veld uitgeschakeld door een gebroken been en vorige week werd Raven geveld door een kuitblessure. En alsof dat nog niet erg genoeg was, had Lucas op school verplichtingen waar hij niet(…)

Nipte overwinning van ALO A1 op DES A2

Nipte overwinning van ALO A1 op DES A2

In de uitwedstrijd hadden we verloren van DES. Niet omdat zij zoveel beter waren, maar wel omdat ze net iets meer geluk (of techniek) hadden met het schot. De A1 was er dus op gebrand om dit keer de punten te pakken. En dat is gelukt! De wedstrijd was tot de laatste seconde spannend, want(…)

A1 pakt tweede zege van het zaalseizoen

A1 pakt tweede zege van het zaalseizoen

Met de oliebollen nog in de benen mocht de A1 (na twee weken niet te hebben getraind) aantreden tegen hekkensluiter Dijkvogels. Een ploeg waar de A1 op het veld gelijk tegen had gespeeld en dus ook nu kans op punten. Gelukkig waren twee heren van de A2 (die net zelf gespeeld hadden) wederom bereid om(…)