ALO A1

Programma in .ICS formaat


Teamsamenstelling ALO A1

ALO A1
Dames Isabella Lucie Marieke
Heren Lucas Pim Raven Tomáz Matteo
Coach Casper

Veldtraining: Di & Do 19:30 – 20:30
Zaaltraining: Di 20:00 – 21:00, Do 19:30 – 20:30

Afschrijven bij Sandra Hoevers & Tineke Heijdra, opstellingen_ABC@alo.nu, via email tot maandag-avond (20:00) vóór de wedstrijd


Programma ALO A1 komende week:

ALO A1
zaterdag 26 januari 2019,  17:10  
Avanti A2 – ALO A1
Wedstrijd# WK29921 (A2I)
Dames Isabella, Lucie, Marieke
Heren Lucas, Pim, Raven, Tomáz Matteo
Reserves
Coach Casper
Verzamelen 15:45
Opmerking(en)
Locatie De Viergang (Sportlaan 1 a, Pijnacker)
ALO A1
zaterdag 2 februari 2019,  14:15  
Dijkvogels A1 – ALO A1
Wedstrijd# WK29922 (A2I)
Dames Isabella, Lucie, Marieke
Heren Lucas, Pim, Raven, Tomáz Matteo
Reserves
Coach Casper
Verzamelen 13:00
Opmerking(en)
Locatie Sporthal (Lange Kruisweg 44 E, Maasdijk)

Programma A1

A-junioren 2e klasse I
26/01 17:10Avanti A2ALO A1
02/02 14:15Dijkvogels A1ALO A1
09/02 15:10ALO A1Phoenix A1
16/02 17:10ALO A1Maassluis A2
09/03 14:15Valto A2ALO A1
16/03 15:10ALO A1KVS / Maritiem A2
23/03 19:00VEO A2ALO A1
30/03 15:10ALO A1Avanti A2

Stand A1

A-junioren 2e klasse I
1ALO A166001237
2Maassluis A2320140
3Avanti A2210122
4Dijkvogels A1210121
5Valto A221012-5
6KVS / Maritiem A231022-12
7Phoenix A120020-7
8VEO A220020-35