Nieuw inloopshirt verdienen?

De komende weken staan weer in het teken van onze ledenwervingsactie. Het concept is bekend; neem een vriendje of vriendinnetje mee naar je training en je ontvangt een gave korfbalsleutelhanger. Wordt jou vriendje of vriendinnetje ook nog lid dan verdien jij zo’n mooi nieuw zwart inloopshirt met je naam erop! En jou vriendje of vriendinnetje krijgt €20,- korting op het lidmaatschap van het 1e jaar.

Deze week worden er tijdens de training flyers uitgedeeld die je kunt uitdelen op school, in je buurt, aan je nichtjes en neefjes, enz.

En om nog meer kinderen bekend te maken met korfbal en onze vereniging gaan we de komende zaterdagen tot aan de herfstvakantie wat acties doen in de speeltuin naast ons veld. Het zou erg leuk zijn als er iedere week ALO-kinderen zijn die ons hierbij willen helpen! Aanstaande zaterdag is het van 14.00 tot 15.00 uur, na de wedstrijd van de D1. Vind je het leuk om te helpen? Laat het ons weten! Neem contact op met Roy of Nicolette.

Groetjes van de wervingscie

(51)