Opstellingen deze week

Opstellingen

 

Wedstrijd Secretariaat HKCALO (1)

 

Wedstrijdsecretariaat – afmelden
Afmelden voor een training of wedstrijd doe je je natuurlijk tijdig en uitsluitend met een dringende reden en in alléén uiterste noodzaak voor een wedstrijd via de wedstrijdsecretaris voor jouw team, voor een training rechtstreeks bij je trainer.

Pupillen (F, E & D)
Nicolette Boersma, opstellingen_DEF@alo.nu,via email tot 1 week vóór de wedstrijd, anders 06-41693215.

Aspiranten & Junioren (C, B & A)
Via email aan opstellingen_ABC@alo.nu tot zondag-avond (20:00) vóór de wedstrijd, daarna zelf voor vervanging zorgen en dat doorgeven aan coach én wedstrijdsecretariaat.

Senioren
Sarissa van der Velden, opstellingen_SEN@alo.nu, via email tot maandag-avond (20:00) vóór de wedstrijd.

Ons wedstrijdsecretariaat van ALO met een geautomatiseerd systeem. Wat hiervoor voor jullie als spelers en coaches van belang is, is het volgende:

  • Elk ALO team heeft een standaard ingestelde aanwezigheidstijd (bekend bij de trainer/coach)
  • Elke uitlokatie heeft een ingestelde standaard reistijd
  • Op basis van de aanwezigheidstijd en reistijd wordt automatisch de verzameltijd berekend, voor locaties in de Haagse regio, wordt er van uit gegaan dat op locatie bij de tegenstander wordt verzameld.
  • Als je opgesteld wordt als reserve-speler of invaller bij een ander team dan weet je dat natuurlijk al, maar als herinnering ontvang je een email.

Invallen / Reserve staan De TC bepaald het beleid voor invallen en reserve staan, hier wordt in principe niet van afgeweken tenzij er een noodzaak voor is.

Algemeen Reserves Voor dit seizoen zijn de spelers aangewezen als Algemeen Reserves op deze pagina terug te vinden

Wedstrijdformulieren worden met ingang van afgelopen seizoen uitsluiten via de SportLinked app afgehandeld.

Klik hier voor de spel bepalingen en hier voor de leeftijden criteria en kleurcodes van spelerskaarten

Reserve-shirts ALO heeft voor alle teams gele reserve shirts. De ALO Selectie, ALO 3 en de F pupillen beheren hun eigen reserve shirts. Alle andere teams halen en retourneren hun (gewassen) reserve shirts bij de Marjolein Gaillard (tel: 323 77 82).

 ALO 1
 zondag 8 maart 202014:15 uur  
 Furore 1 – ALO 1
 Wedstrijdnr.  WK11286 (2G)
 Dames  Denise, Elise, Isabel, Myrthe
 Heren  Casper, Colin, Patrick, Roy, Sven
 Reserves  
 Coach  Marco, Teun
 Verzamelen  onbekend 
 Opmerkingen  
 Locatie  Het Trias (Saendelverlaan 2, Krommenie)

 ALO 2
 zondag 8 maart 202013:15 uur  
 Refleks 3 – ALO 2
 Wedstrijdnr.  WK14121 (R2G)
 Dames  Anouk, Isabella, Laurine, Lucie, Madelief, Marit
 Heren  Michiel, Pim, Raven, Tim, Tomáz Matteo
 Reserves  
 Coach  Chris, Gijs
 Verzamelen  12:15 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Marimbahal (Waldhoornplein 1, Rijswijk)

 

GroteClubActie20141

 ALO 3
 zaterdag 7 maart 202020:15 uur  
 Meervogels / Física 4 – ALO 3
 Wedstrijdnr.  WK15611 (R4L)
 Dames  Angela, Kim, Maaike, Manon, Sanne, Tirza
 Heren  Chris, David, Elmer, Erik, Flemming, Gijs, Maarten, Martijn, Michel, Paul
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  18:45 uur
 Opmerkingen   Reserveshirts !
 Locatie  De Veur (Prismalaan 40, Zoetermeer)

 ALO 4
 zaterdag 7 maart 202016:10 uur  
 ALO 4 – ODO 5
 Wedstrijdnr.  WK16242 (R4N)
 Dames  Nienke, Paulien (Kr.), Sophie, Tara
 Heren  Arjan, Bas, Koen, Mark
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  15:15 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Sabine
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)

 ALO 5
 zondag 8 maart 202014:30 uur  
 Dubbel Zes / Futura 6 – ALO 5
 Wedstrijdnr.  BK13565 (S-216)
 Dames  Elisa, Ikelien, Maaike
 Heren  Arlo, Bas, Owen, Simon
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  14:00 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Houtrust (Laan van Poot 22, Den Haag)

 ALO 6
 zaterdag 29 februari 202013:00 uur  
 Vriendenschaar 4 – ALO 6
 Wedstrijdnr.  BK16000 (S-037)
 Dames  Marleen, Séverine, Lara (W)
 Heren  David (L), Sven, Tim, Tom
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  11:45 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Emiliya, Nicolette Reserveshirts !
 Locatie  Sporthoeve (Vromade 1, Bodegraven)
 ALO 6
 zaterdag 7 maart 202017:20 uur  
 ALO 6 – Meervogels / Física 7
 Wedstrijdnr.  BK40247 (S-037)
 Dames  Emiliya, Marleen, Séverine, Annabel
 Heren  David (L), Sven, Tim, Tom
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  16:45 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Nicolette
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)

 ALO 7
 zondag 8 maart 202013:20 uur  
 Dubbel Zes / Futura 4 – ALO 7
 Wedstrijdnr.  BK13568 (S-218)
 Dames  Jennifer, Marije, Misja, Sarissa, Tinke
 Heren  Ben, Dennis, Freek, Martijn, Patrick, Tim (Z)
 Reserves  
 Coach  
 Verzamelen  12:45 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Houtrust (Laan van Poot 22, Den Haag)

 ALO A1
 zaterdag 7 maart 202015:00 uur  
 ALO A1 – Refleks A2
 Wedstrijdnr.  WK16994 (A2H)
 Dames  Megan, Naima, Philine, Sanne, Sylene
 Heren  Olivier, Pim, Robin, Tygo
 Reserves  
 Coach  Raven
 Verzamelen  14:15 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)

 ALO B1
 zaterdag 7 maart 202014:00 uur  
 ALO B1 – Avanti / Post Makelaardij B2
 Wedstrijdnr.  WK19427 (B2F)
 Dames  Dania, Isa, Lara (T), Lara (W), Noura
 Heren  Jesse (S), Jesse (W), Julius, Trevor
 Reserves  
 Coach  Arthur
 Verzamelen  13:15 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)

 ALO D1
 zaterdag 29 februari 202014:15 uur  
 Fortuna / Delta Logistiek D3 – ALO D1
 Wedstrijdnr.  BK26453 (D-050)
 Dames  Eva, Floor, Jasmine, Sara, Yfke
 Heren  Ferran, Julian, Luca, Raphael
 Reserves  
 Coach  Casper, Raven
 Verzamelen  13:15 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Carmen
 Locatie  Fortuna-hal (Schoemakerstraat 342, Delft)

 ALO D2
 zaterdag 29 februari 202011:00 uur  
 KVS / Maritiem D4 – ALO D2
 Wedstrijdnr.  BK24862 (D-063)
 Dames  Janne, Lotte, Marit, Miley, Sera
 Heren  Bastiaan, Tommy
 Reserves  
 Coach  Cas, Joris
 Verzamelen  10:30 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Lotta, Leo, Xander
 Locatie  De Blinkerd (Seinpoststraat 150, Scheveningen)
 ALO D2
 zaterdag 7 maart 202010:55 uur  
 ONDO D6 – ALO D2
 Wedstrijdnr.  BK26422 (D-063)
 Dames  Janne, Lotte, Marit, Miley, Sera
 Heren  Bastiaan, Leo, Tommy, Xander
 Reserves  
 Coach  Cas, Joris
 Verzamelen  09:45 uur
 Opmerkingen  afgemeld: Lotta
 Locatie  De Hoekstee (Mercatorweg 50, Hoek van Holland)

 ALO E1
 zaterdag 7 maart 202013:00 uur  
 ALO E1 – Achilles E1
 Wedstrijdnr.  BK31526 (E-078)
 Dames  Eva, Vera
 Heren  Bik, Mees
 Reserves  
 Coach  Arthur
 Verzamelen  12:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)

 ALO E2
 zaterdag 29 februari 202012:00 uur  
 Olympia E1 – ALO E2
 Wedstrijdnr.  BK28529 (E-086)
 Dames  Rosalie
 Heren  Milan, Renzo, Tommy
 Reserves  
 Coach  Piet
 Verzamelen  onbekend 
 Opmerkingen  afgemeld: Ilse, Lucia
 Locatie  Olympia (Atletiekpad 7, Spijkenisse)
 ALO E2
 zaterdag 7 maart 202012:00 uur  
 ALO E2 – Olympia E1
 Wedstrijdnr.  BK31558 (E-086)
 Dames  Ilse, Lucia, Rosalie
 Heren  Milan, Renzo, Tommy
 Reserves  
 Coach  Piet
 Verzamelen  11:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)

 ALO F1
 zaterdag 7 maart 202013:00 uur  
 ALO F1 – KVS / Maritiem F2
 Wedstrijdnr.  BK34744 (F-034)
 Dames  Kyra, Lise
 Heren  Arnou, Gerard
 Reserves  
 Coach  Wouter
 Verzamelen  12:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)

 ALO F2
 zaterdag 7 maart 202012:00 uur  
 ALO F2 – Fortuna / Delta Logistiek F3
 Wedstrijdnr.  BK34734 (F-035)
 Dames  Loïs, Nieke, Sophia, Stella
 Heren  Ravi
 Reserves  
 Coach  Marcel
 Verzamelen  11:30 uur
 Opmerkingen  
 Locatie  Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)

(284)