ALO A1

Programma in .ICS formaat


Teamsamenstelling ALO A1

ALO A1
Dames Ella Marie Isabella Lucie Marieke
Heren Lucas Pim Raven Tomáz Matteo
Coach Casper

Veldtraining: Di & do 19:30-20:30
Zaaltraining: N.n.b.

Afschrijven bij ?? opstelling_ABC@alo.nu


Programma ALO A1 komende week:

ALO A1
zaterdag 23 september 2017,  11:00  
Excelsior A2 – ALO A1
Wedstrijd# WK1571 (A2I)
Dames Ella Marie, Isabella, Lucie, Marieke
Heren Lucas, Pim, Raven, Tomáz Matteo
Reserves
Coach Casper
Verzamelen 09:30
Opmerking(en)
Locatie Biesland (Bieslandsepad 10, Delft)

 

(2545)

Programma A1

A-junioren 2e klasse I
23/09 11:00Excelsior A2ALO A1
30/09 14:30ALO A1DES A1
07/10 14:30HKV / Ons Eibernest A2ALO A1
14/10 11:30ALO A1ODO A1

Stand A1

A-junioren 2e klasse I
1De Meervogels A23300611
2ODO A1220043
3HKV / Ons Eibernest A2210122
4Phoenix A1210120
5Excelsior A221012-9
6ALO A131022-2
7DES A1000000
8ADO A120020-3
ONDO A2 – ALO A1 én ALO A1 – KVS A2

ONDO A2 – ALO A1 én ALO A1 – KVS A2

Door tijdgebrek afgelopen week geen verslag, dus nu een twee-in-één verslag. De A1 wordt geteisterd door blessures. David werd aan het eind van het veld uitgeschakeld door een gebroken been en vorige week werd Raven geveld door een kuitblessure. En alsof dat nog niet erg genoeg was, had Lucas op school verplichtingen waar hij niet(…)

Nipte overwinning van ALO A1 op DES A2

Nipte overwinning van ALO A1 op DES A2

In de uitwedstrijd hadden we verloren van DES. Niet omdat zij zoveel beter waren, maar wel omdat ze net iets meer geluk (of techniek) hadden met het schot. De A1 was er dus op gebrand om dit keer de punten te pakken. En dat is gelukt! De wedstrijd was tot de laatste seconde spannend, want(…)

A1 pakt tweede zege van het zaalseizoen

A1 pakt tweede zege van het zaalseizoen

Met de oliebollen nog in de benen mocht de A1 (na twee weken niet te hebben getraind) aantreden tegen hekkensluiter Dijkvogels. Een ploeg waar de A1 op het veld gelijk tegen had gespeeld en dus ook nu kans op punten. Gelukkig waren twee heren van de A2 (die net zelf gespeeld hadden) wederom bereid om(…)