ALO A1

Programma in .ICS formaat


Teamsamenstelling ALO A1

ALO A1
Dames Ella Marie Isabella Lucie Marieke
Heren Lucas Pim Raven Tomáz Matteo
Coach Casper

Zaaltraining: Di & Do 20:00-21:00 in Ockenburgh
Veldtraining: Di & Do 19:30-20:30

Afschrijven bij Sandra Hoevers & Tineke Heijdra, opstellingen_ABC@alo.nu, via email tot maandag-avond (20:00) vóór de wedstrijd


Programma ALO A1 komende week:

ALO A1
zaterdag 25 november 2017,  15:00  
ALO A1 – Velocitas A2
Wedstrijd# WK19379 (A2I)
Dames Ella Marie, Isabella, Lucie, Marieke
Heren Lucas, Pim, Raven, Tomáz Matteo
Reserves
Coach Casper
Verzamelen 14:15
Opmerking(en)
Locatie Ockenburgh (Wijndaelerduin 27, Den Haag)

 

(2545)

Programma A1

A-junioren 2e klasse I
25/11 15:00ALO A1Velocitas A2
02/12 16:10KZ Danaiden A2ALO A1
09/12 16:00ALO A1Madjoe A1
16/12 19:15HKV / Ons Eibernest A2ALO A1
06/01 17:00ALO A1Pernix A1
13/01 16:00ALO A1Haarlem A1
20/01 13:05Fiks A1ALO A1
27/01 15:20Velocitas A2ALO A1
03/02 19:10ALO A1KZ Danaiden A2
10/02 13:00Madjoe A1ALO A1
17/02 16:00ALO A1HKV / Ons Eibernest A2
10/03 13:00Pernix A1ALO A1

Stand A1

A-junioren 2e klasse I
1HKV / Ons Eibernest A2220044
2Fiks A1110027
3Haarlem A1101010
4ALO A120111-7
5Pernix A1000000
6Madjoe A1000000
7Velocitas A220020-11
8KZ Danaiden A220020-24
ONDO A2 – ALO A1 én ALO A1 – KVS A2

ONDO A2 – ALO A1 én ALO A1 – KVS A2

Door tijdgebrek afgelopen week geen verslag, dus nu een twee-in-één verslag. De A1 wordt geteisterd door blessures. David werd aan het eind van het veld uitgeschakeld door een gebroken been en vorige week werd Raven geveld door een kuitblessure. En alsof dat nog niet erg genoeg was, had Lucas op school verplichtingen waar hij niet(…)

Nipte overwinning van ALO A1 op DES A2

Nipte overwinning van ALO A1 op DES A2

In de uitwedstrijd hadden we verloren van DES. Niet omdat zij zoveel beter waren, maar wel omdat ze net iets meer geluk (of techniek) hadden met het schot. De A1 was er dus op gebrand om dit keer de punten te pakken. En dat is gelukt! De wedstrijd was tot de laatste seconde spannend, want(…)

A1 pakt tweede zege van het zaalseizoen

A1 pakt tweede zege van het zaalseizoen

Met de oliebollen nog in de benen mocht de A1 (na twee weken niet te hebben getraind) aantreden tegen hekkensluiter Dijkvogels. Een ploeg waar de A1 op het veld gelijk tegen had gespeeld en dus ook nu kans op punten. Gelukkig waren twee heren van de A2 (die net zelf gespeeld hadden) wederom bereid om(…)