Competitie

Sale bij bol.com! (Nederland)

PDF downloadProgramma in .ICS formaatDownload .XLS formaat

Invoer Uitslagen HKC ALO


zaterdag 23 september 2017
09:00 VEO D1 ALO D1 Westvliet Voorburg
09:30 KVS / Maritiem E4 ALO E3 Cas van Dijkpark Scheveningen
10:00 ALO E1 Die Haghe E3 Bosjes van Pex Den Haag
10:00 Fortuna / Delta Logistiek F3 ALO F2 Kruithuisweg-Oost Delft
11:00 Excelsior A2 ALO A1 Biesland Delft
11:00 ALO E2 Avanti E3 Bosjes van Pex Den Haag
11:00 ALO F1 Refleks F1 Bosjes van Pex Den Haag
11:30 Achilles A3 ALO A2 Pomonaplein Den Haag
12:00 ALO C1 VEO C2 Bosjes van Pex Den Haag
12:20 Dubbel Zes C1 ALO C2 Stokroosveld Den Haag
12:30 KVS / Maritiem 5 ALO 3 Cas van Dijkpark Scheveningen
13:00 ALO B2 HKV / Ons Eibernest B3 Bosjes van Pex Den Haag
14:15 ALO B1 Refleks B1 Bosjes van Pex Den Haag
zondag 24 september 2017
10:00 ALO 6 Die Haghe 8 Bosjes van Pex Den Haag
11:30 ALO 5 Crescendo 6 Bosjes van Pex Den Haag
13:00 ALO 2 Juliana 2 Bosjes van Pex Den Haag
14:30 ALO 1 Juliana 1 Bosjes van Pex Den Haag
16:00 ALO 4 KZ Danaiden 7 Bosjes van Pex Den Haag
zaterdag 30 september 2017
09:00 ALO F2 VEO F1 Bosjes van Pex Den Haag
09:30 Excelsior D2 ALO D1 Biesland Delft
09:45 ALO E1 VEO E2 Bosjes van Pex Den Haag
09:45 ALO E3 Futura E3 Bosjes van Pex Den Haag
10:30 Die Haghe F1 ALO F1 Baambruggestraat 10 Den Haag
10:45 ALO B1 Avanti B2 Bosjes van Pex Den Haag
11:00 Fiks C1 ALO C1 Voscuyl Oegstgeest
11:00 HKV / Ons Eibernest E1 ALO E2 HKV/Ons Eibernest Den Haag
12:00 ALO C2 Refleks C2 Bosjes van Pex Den Haag
12:15 KVS / Maritiem B3 ALO B2 Cas van Dijkpark Scheveningen
13:00 ALO A2 Dubbel Zes A1 Bosjes van Pex Den Haag
14:30 ALO A1 DES A1 Bosjes van Pex Den Haag
15:30 Paal Centraal 1 ALO 1 TU Delft Delft
16:00 ALO 3 Velocitas 4 Bosjes van Pex Den Haag
zondag 1 oktober 2017
11:00 ALO 6 Phoenix 6 Bosjes van Pex Den Haag
13:00 Die Haghe 6 ALO 4 Baambruggestraat 10 Den Haag
13:00 Die Haghe 7 ALO 5 Baambruggestraat 10 Den Haag
14:30 Sporting Trigon 3 ALO 2 Montgomerystraat Leiden
zaterdag 7 oktober 2017
09:00 Futura E1 ALO E1 Stokroosveld Den Haag
10:00 Valto B1 ALO B1 De Zwet De Lier
10:00 KVS / Maritiem C2 ALO C2 Cas van Dijkpark Scheveningen
10:00 ALO E2 Weidevogels E2 Bosjes van Pex Den Haag
10:00 ALO F1 Dubbel Zes F1 Bosjes van Pex Den Haag
10:45 KVS / Maritiem F2 ALO F2 Cas van Dijkpark Scheveningen
11:00 ALO D1 Avanti D3 Bosjes van Pex Den Haag
11:00 Refleks E2 ALO E3 Prinses Irene Rijswijk
12:00 ALO C1 Pernix C1 Bosjes van Pex Den Haag
12:30 Phoenix A2 ALO A2 Van Doornenplantsoen Zoetermeer
13:00 ALO B2 TOP / Quoratio B5 Bosjes van Pex Den Haag
14:30 HKV / Ons Eibernest A2 ALO A1 HKV/Ons Eibernest Den Haag
15:30 Pernix 4 ALO 3 Merenwijk Leiden
zondag 8 oktober 2017
10:30 HKV / Ons Eibernest 6 ALO 4 HKV/Ons Eibernest Den Haag
10:45 Achilles 9 ALO 6 Pomonaplein Den Haag
13:00 Haarlem 2 ALO 2 Hoenstraat Haarlem
14:30 Haarlem 1 ALO 1 Hoenstraat Haarlem
14:30 Dubbel Zes 3 ALO 5 Stokroosveld Den Haag
zaterdag 14 oktober 2017
09:00 VEO F1 ALO F2 Westvliet Voorburg
10:00 ALO A2 Die Haghe A2 Bosjes van Pex Den Haag
11:30 ALO A1 ODO A1 Bosjes van Pex Den Haag
13:00 ALO 3 Achilles 6 Bosjes van Pex Den Haag
zondag 15 oktober 2017
10:00 ALO 5 KZ Danaiden 10 Bosjes van Pex Den Haag
11:30 ALO 4 Refleks 4 Bosjes van Pex Den Haag
13:00 ALO 2 KZ / Hiltex 5 Bosjes van Pex Den Haag
14:30 ALO 1 OKV 1 Bosjes van Pex Den Haag
zaterdag 21 oktober 2017
12:30 GKV 3 ALO 4 Bezuidenhoutseweg Den Haag
17:00 Crescendo 3 ALO 3 Saffierstraat Leiden

KNKV 2e klasse I
2I 17/09 14:30 Swift 1 OKV 1 25 15
2I 17/09 14:30 Conventus 1 ALO 1 18 30
2I 17/09 14:30 Juliana 1 Haarlem 1 25 19
2I 16/09 15:30 Nexus 1 Paal Centraal 1 24 20
2I 14/09 20:45 Haarlem 1 OKV 1 13 10
2I 10/09 14:30 OKV 1 Juliana 1 15 25
2I 10/09 14:30 Conventus 1 Haarlem 1 11 17
2I 09/09 15:30 ALO 1 Nexus 1 20 19
2I 09/09 15:30 Paal Centraal 1 Swift 1 9 19
2I 03/09 14:30 Swift 1 ALO 1 18 20
2I 02/09 15:30 Nexus 1 Conventus 1 14 13
2I 02/09 15:30 Juliana 1 Paal Centraal 1 27 19
KNKV Reserve 2e klasse I
R2I 17/09 16:00 SDO 3 Sporting Trigon 3 22 17
R2I 17/09 13:00 Swift 2 KZ / Hiltex 5 16 15
R2I 17/09 13:00 Juliana 2 Haarlem 2 20 12
R2I 17/09 12:00 HKV / Ons Eibernest 4 ALO 2 20 10
R2I 14/09 19:15 Haarlem 2 KZ / Hiltex 5 14 22
R2I 10/09 14:30 ALO 2 SDO 3 13 13
R2I 10/09 13:00 Sporting Trigon 3 Swift 2 14 19
R2I 10/09 11:30 KZ / Hiltex 5 Juliana 2 21 22
R2I 10/09 10:30 HKV / Ons Eibernest 4 Haarlem 2 23 10
R2I 03/09 14:30 Juliana 2 Sporting Trigon 3 13 12
R2I 03/09 13:00 Swift 2 ALO 2 15 11
R2I 03/09 11:30 SDO 3 HKV / Ons Eibernest 4 8 22
KNKV Reserve 3e klasse Q
R3Q 16/09 18:30 Achilles 6 KVS / Maritiem 5 12 8
R3Q 16/09 15:30 De Meervogels 3 Crescendo 3 12 5
R3Q 16/09 15:30 Pernix 4 Velocitas 4 17 15
R3Q 09/09 14:00 De Meervogels 3 Velocitas 4 12 15
R3Q 09/09 14:00 KVS / Maritiem 5 Pernix 4 11 24
R3Q 02/09 17:00 Achilles 6 Crescendo 3 11 7
R3Q 02/09 14:45 ALO 3 De Meervogels 3 8 17
R3Q 02/09 11:30 Velocitas 4 KVS / Maritiem 5 17 11
KNKV Reserve 4e klasse N
R4N 20/09 21:00 ALO 4 Ten Donck 2 15 18
R4N 17/09 13:00 Ten Donck 2 Die Haghe 6 22 19
R4N 17/09 13:00 Phoenix 4 ALO 4 12 16
R4N 17/09 10:00 KZ Danaiden 7 HKV / Ons Eibernest 6 9 11
R4N 16/09 13:55 GKV 3 Refleks 4 13 12
R4N 10/09 13:00 Refleks 4 KZ Danaiden 7 15 11
R4N 10/09 12:00 Phoenix 4 HKV / Ons Eibernest 6 13 14
R4N 09/09 16:45 Die Haghe 6 GKV 3 17 14
R4N 03/09 14:30 KZ Danaiden 7 Die Haghe 6 9 14
R4N 03/09 13:00 Ten Donck 2 Phoenix 4 17 22
R4N 03/09 11:00 HKV / Ons Eibernest 6 Refleks 4 14 25
Breedtekorfbal Senioren poule 219
S-219 20/09 20:00 Dubbel Zes 3 KZ Danaiden 10 24 2
S-219 17/09 11:30 HKV / Ons Eibernest 7 Die Haghe 7 10 7
S-219 17/09 10:00 Futura 5 KZ Danaiden 10
S-219 10/09 13:00 Die Haghe 7 Futura 5 7 16
S-219 10/09 11:30 ALO 5 HKV / Ons Eibernest 7 11 10
S-219 10/09 10:00 KZ Danaiden 10 Crescendo 6 7 15
S-219 03/09 10:30 Futura 5 ALO 5 10 8
S-219 03/09 10:00 Crescendo 6 Die Haghe 7 18 10
Breedtekorfbal Senioren poule 239
S-239 17/09 12:00 Die Haghe 8 ALO 6 5 15
S-239 17/09 10:45 Achilles 9 Phoenix 6 9 13
S-239 10/09 11:30 Die Haghe 8 Phoenix 6 13 18
S-239 10/09 10:00 ALO 6 Achilles 9 14 7
S-239 03/09 13:00 Phoenix 6 ALO 6 11 6
S-239 03/09 10:45 Achilles 9 Die Haghe 8 13 8
A-junioren 2e klasse I
A2I 16/09 15:30 HKV / Ons Eibernest A2 DES A1 17 18
A2I 16/09 13:30 ALO A1 Phoenix A1 14 16
A2I 16/09 12:30 De Meervogels A2 ADO A1 16 12
A2I 16/09 12:30 ODO A1 Excelsior A2 16 6
A2I 09/09 15:30 Excelsior A2 HKV / Ons Eibernest A2 8 7
A2I 09/09 15:30 De Meervogels A2 DES A1 16 11
A2I 09/09 14:00 Phoenix A1 ODO A1 8 10
A2I 09/09 10:30 ADO A1 ALO A1 10 12
A2I 02/09 15:30 HKV / Ons Eibernest A2 Phoenix A1 9 6
A2I 02/09 13:15 ALO A1 De Meervogels A2 10 12
A2I 02/09 13:00 ODO A1 ADO A1 19 18
A2I 02/09 10:00 DES A1 Excelsior A2 12 13
Breedtekorfbal Junioren poule 034
A-034 16/09 14:00 Die Haghe A2 Achilles A3 9 12
A-034 16/09 12:30 Phoenix A2 Dubbel Zes A1 5 10
A-034 16/09 12:00 ALO A2 De Meervogels A4 9 8
A-034 09/09 13:05 Achilles A3 Phoenix A2 8 9
A-034 09/09 13:00 De Meervogels A4 Die Haghe A2 6 16
A-034 09/09 11:40 GKV A1 ALO A2 8 7
A-034 02/09 14:00 Phoenix A2 De Meervogels A4 3 7
A-034 02/09 12:30 Dubbel Zes A1 Achilles A3 8 9
A-034 02/09 11:00 Die Haghe A2 GKV A1 5 12
B-aspiranten 2e klasse K
B2K 16/09 12:45 Refleks B1 ALO B1 13 12
B2K 16/09 11:00 Valto B1 Avanti B2 15 14
B2K 09/09 13:45 ALO B1 Valto B1 11 14
B2K 09/09 09:30 Refleks B1 Avanti B2 9 12
B2K 02/09 12:00 Valto B1 Refleks B1 14 8
B2K 02/09 11:00 Avanti B2 ALO B1 13 6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 069
B-069 16/09 14:00 HKV / Ons Eibernest B3 ALO B2 4 3
B-069 16/09 11:10 TOP / Quoratio B5 KVS / Maritiem B3 5 2
B-069 09/09 12:30 KVS / Maritiem B3 HKV / Ons Eibernest B3 3 3
B-069 09/09 10:30 TOP / Quoratio B5 ALO B2 11 1
B-069 02/09 14:00 HKV / Ons Eibernest B3 TOP / Quoratio B5 8 8
B-069 02/09 12:00 ALO B2 KVS / Maritiem B3 7 5
C-aspiranten 2e klasse G
C2G 16/09 12:45 Pernix C1 Fiks C1 9 3
C2G 16/09 09:30 VEO C2 ALO C1 2 16
C2G 09/09 13:00 Pernix C1 ALO C1 3 9
C2G 09/09 11:00 Fiks C1 VEO C2 14 4
C2G 02/09 11:00 VEO C2 Pernix C1 3 11
C2G 02/09 11:00 ALO C1 Fiks C1 5 4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 019
C-019 16/09 14:00 Refleks C2 KVS / Maritiem C2 7 16
C-019 16/09 11:00 ALO C2 Dubbel Zes C1 1 22
C-019 09/09 12:45 ALO C2 KVS / Maritiem C2 6 4
C-019 09/09 12:15 Dubbel Zes C1 Refleks C2 10 1
C-019 02/09 15:00 Refleks C2 ALO C2 7 4
C-019 02/09 10:15 KVS / Maritiem C2 Dubbel Zes C1 1 7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032
D-032 16/09 10:00 ALO D1 VEO D1 4 8
D-032 16/09 09:30 Excelsior D2 Avanti D3 3 10
D-032 09/09 09:30 Excelsior D2 VEO D1 1 7
D-032 09/09 09:00 Avanti D3 ALO D1 7 2
D-032 02/09 10:00 ALO D1 Excelsior D2 4 5
D-032 02/09 09:00 VEO D1 Avanti D3 9 6
E-pupillen poule 073
E-073 16/09 10:30 Futura E1 VEO E2 1 9
E-073 16/09 09:15 Die Haghe E3 ALO E1 0 20
E-073 09/09 12:00 Die Haghe E3 VEO E2 1 10
E-073 09/09 11:45 ALO E1 Futura E1 10 0
E-073 02/09 10:00 VEO E2 ALO E1 4 9
E-073 02/09 09:45 Futura E1 Die Haghe E3 1 2
E-pupillen poule 097
E-097 16/09 12:00 Avanti E3 ALO E2 7 16
E-097 16/09 09:00 Weidevogels E2 HKV / Ons Eibernest E1 3 4
E-097 09/09 11:00 HKV / Ons Eibernest E1 Avanti E3 3 2
E-097 09/09 10:00 Weidevogels E2 ALO E2 4 9
E-097 02/09 11:00 Avanti E3 Weidevogels E2 6 1
E-097 02/09 10:00 ALO E2 HKV / Ons Eibernest E1 9 2
E-pupillen poule 137
E-137 16/09 10:00 ALO E3 KVS / Maritiem E4 10 1
E-137 12/09 18:45 Futura E3 Refleks E2 9 3
E-137 09/09 09:45 ALO E3 Refleks E2 4 3
E-137 09/09 09:30 KVS / Maritiem E4 Futura E3 0 11
E-137 02/09 12:00 Refleks E2 KVS / Maritiem E4 2 0
E-137 02/09 11:00 Futura E3 ALO E3 11 0
F-pupillen poule 017
F-017 16/09 12:30 Refleks F1 ALO F1 20 8
F-017 16/09 10:00 Dubbel Zes F1 Die Haghe F1 1 23
F-017 09/09 13:00 Die Haghe F1 Refleks F1 2 18
F-017 09/09 10:00 Dubbel Zes F1 ALO F1 4 29
F-017 02/09 12:00 Refleks F1 Dubbel Zes F1 30 1
F-017 02/09 09:00 ALO F1 Die Haghe F1 3 13
F-pupillen poule 095
F-095 16/09 11:00 VEO F1 KVS / Maritiem F2 11 0
F-095 16/09 09:00 ALO F2 Fortuna / Delta Logistiek F3 5 3
F-095 09/09 10:45 ALO F2 KVS / Maritiem F2 6 3
F-095 09/09 10:00 Fortuna / Delta Logistiek F3 VEO F1 2 20
F-095 02/09 09:15 KVS / Maritiem F2 Fortuna / Delta Logistiek F3 1 10

KNKV 2e klasse I
1 Juliana 1 3 3 0 0 6 77 53 24
2 ALO 1 3 3 0 0 6 70 55 15
3 Swift 1 3 2 0 1 4 62 44 18
4 Nexus 1 3 2 0 1 4 57 53 4
5 Haarlem 1 3 2 0 1 4 49 46 3
6 Conventus 1 3 0 0 3 0 42 61 -19
7 Paal Centraal 1 3 0 0 3 0 48 70 -22
8 OKV 1 3 0 0 3 0 40 63 -23
KNKV Reserve 2e klasse I
1 HKV / Ons Eibernest 4 3 3 0 0 6 65 28 37
2 Juliana 2 3 3 0 0 6 55 45 10
3 Swift 2 3 3 0 0 6 50 40 10
4 SDO 3 3 1 1 1 3 43 52 -9
5 KZ / Hiltex 5 3 1 0 2 2 58 52 6
6 ALO 2 3 0 1 2 1 34 48 -14
7 Sporting Trigon 3 3 0 0 3 0 43 54 -11
8 Haarlem 2 3 0 0 3 0 36 65 -29
KNKV Reserve 3e klasse Q
1 Pernix 4 2 2 0 0 4 41 26 15
2 Achilles 6 2 2 0 0 4 23 15 8
3 De Meervogels 3 3 2 0 1 4 41 28 13
4 Velocitas 4 3 2 0 1 4 47 40 7
5 ALO 3 1 0 0 1 0 8 17 -9
6 Crescendo 3 2 0 0 2 0 12 23 -11
7 KVS / Maritiem 5 3 0 0 3 0 30 53 -23
KNKV Reserve 4e klasse N
1 Refleks 4 3 2 0 1 4 52 38 14
2 Die Haghe 6 3 2 0 1 4 50 45 5
3 Ten Donck 2 3 2 0 1 4 57 56 1
4 HKV / Ons Eibernest 6 3 2 0 1 4 39 47 -8
5 ALO 4 2 1 0 1 2 31 30 1
6 GKV 3 2 1 0 1 2 27 29 -2
7 Phoenix 4 3 1 0 2 2 47 47 0
8 KZ Danaiden 7 3 0 0 3 0 29 40 -11
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (najaar)
1 Crescendo 6 2 2 0 0 4 33 17 16
2 Futura 5 2 2 0 0 4 26 15 11
3 Dubbel Zes 3 1 1 0 0 2 24 2 22
4 HKV / Ons Eibernest 7 2 1 0 1 2 20 18 2
5 ALO 5 2 1 0 1 2 19 20 -1
6 KZ Danaiden 10 2 0 0 2 0 9 39 -30
7 Die Haghe 7 3 0 0 3 0 24 44 -20
Breedtekorfbal Senioren poule 239 (najaar)
1 Phoenix 6 3 3 0 0 6 42 28 14
2 ALO 6 3 2 0 1 4 35 23 12
3 Achilles 9 3 1 0 2 2 29 35 -6
4 Die Haghe 8 3 0 0 3 0 26 46 -20
A-junioren 2e klasse I
1 ODO A1 3 3 0 0 6 45 32 13
2 De Meervogels A2 3 3 0 0 6 44 33 11
3 Excelsior A2 3 2 0 1 4 27 35 -8
4 HKV / Ons Eibernest A2 3 1 0 2 2 33 32 1
5 ALO A1 3 1 0 2 2 36 38 -2
6 Phoenix A1 3 1 0 2 2 30 33 -3
7 DES A1 3 1 0 2 2 41 46 -5
8 ADO A1 3 0 0 3 0 40 47 -7
Breedtekorfbal Junioren poule 034 (najaar)
1 GKV A1 2 2 0 0 4 20 12 8
2 Achilles A3 3 2 0 1 4 29 26 3
3 Dubbel Zes A1 2 1 0 1 2 18 14 4
4 ALO A2 2 1 0 1 2 16 16 0
5 Die Haghe A2 3 1 0 2 2 30 30 0
6 De Meervogels A4 3 1 0 2 2 21 28 -7
7 Phoenix A2 3 1 0 2 2 17 25 -8
B-aspiranten 2e klasse K (najaar)
1 Valto B1 3 3 0 0 6 43 33 10
2 Avanti B2 3 2 0 1 4 39 30 9
3 Refleks B1 3 1 0 2 2 30 38 -8
4 ALO B1 3 0 0 3 0 29 40 -11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 069 (najaar)
1 TOP / Quoratio B5 3 2 1 0 5 24 11 13
2 HKV / Ons Eibernest B3 3 1 2 0 4 15 14 1
3 ALO B2 3 1 0 2 2 11 20 -9
4 KVS / Maritiem B3 3 0 1 2 1 10 15 -5
C-aspiranten 2e klasse G (najaar)
1 ALO C1 3 3 0 0 6 30 9 21
2 Pernix C1 3 2 0 1 4 23 15 8
3 Fiks C1 3 1 0 2 2 21 18 3
4 VEO C2 3 0 0 3 0 9 41 -32
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 019 (najaar)
1 Dubbel Zes C1 3 3 0 0 6 39 3 36
2 KVS / Maritiem C2 3 1 0 2 2 21 20 1
3 Refleks C2 3 1 0 2 2 15 30 -15
4 ALO C2 3 1 0 2 2 11 33 -22
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
1 VEO D1 3 3 0 0 6 24 11 13
2 Avanti D3 3 2 0 1 4 23 14 9
3 Excelsior D2 3 1 0 2 2 9 21 -12
4 ALO D1 3 0 0 3 0 10 20 -10
E-pupillen poule 073 (najaar)
1 ALO E1 3 3 0 0 6 39 4 35
2 VEO E2 3 2 0 1 4 23 11 12
3 Die Haghe E3 3 1 0 2 2 3 31 -28
4 Futura E1 3 0 0 3 0 2 21 -19
E-pupillen poule 097 (najaar)
1 ALO E2 3 3 0 0 6 34 13 21
2 HKV / Ons Eibernest E1 3 2 0 1 4 9 14 -5
3 Avanti E3 3 1 0 2 2 15 20 -5
4 Weidevogels E2 3 0 0 3 0 8 19 -11
E-pupillen poule 137 (najaar)
1 Futura E3 3 3 0 0 6 31 3 28
2 ALO E3 3 2 0 1 4 14 15 -1
3 Refleks E2 3 1 0 2 2 8 13 -5
4 KVS / Maritiem E4 3 0 0 3 0 1 23 -22
F-pupillen poule 017 (najaar)
1 Refleks F1 3 3 0 0 6 68 11 57
2 Die Haghe F1 3 2 0 1 4 38 22 16
3 ALO F1 3 1 0 2 2 40 37 3
4 Dubbel Zes F1 3 0 0 3 0 6 82 -76
F-pupillen poule 095 (najaar)
1 VEO F1 2 2 0 0 4 31 2 29
2 ALO F2 2 2 0 0 4 11 6 5
3 Fortuna / Delta Logistiek F3 3 1 0 2 2 15 26 -11
4 KVS / Maritiem F2 3 0 0 3 0 4 27 -23

zaterdag 23 september 2017
BK6082 09:00 VEO D1 ALO D1 Westvliet Lieuwe Thys, M Meekma, L
BK9755 09:30 KVS / Maritiem E4 ALO E3 Cas van Dijkpark Lidianne Vink
BK8886 10:00 ALO E1 Die Haghe E3 Bosjes van Pex Elise Heerema
BK12393 10:00 Fortuna / Delta Logistiek F3 ALO F2 Kruithuisweg-Oost
WK1571 11:00 Excelsior A2 ALO A1 Biesland
BK9465 11:00 ALO E2 Avanti E3 Bosjes van Pex Marcel Lakeman
BK10049 11:00 ALO F1 Refleks F1 Bosjes van Pex Sophie Kuijpers
BK12478 11:30 Achilles A3 ALO A2 Pomonaplein Erwin Bodaan
WK11132 12:00 ALO C1 VEO C2 Bosjes van Pex
BK4222 12:20 Dubbel Zes C1 ALO C2 Stokroosveld
WK4247 12:30 KVS / Maritiem 5 ALO 3 Cas van Dijkpark
BK3630 13:00 ALO B2 HKV / Ons Eibernest B3 Bosjes van Pex Pim Spek
WK6737 14:15 ALO B1 Refleks B1 Bosjes van Pex R. Knuist
zondag 24 september 2017
BK656 10:00 ALO 6 Die Haghe 8 Bosjes van Pex Koen Oexman
BK548 11:30 ALO 5 Crescendo 6 Bosjes van Pex Patrick ten Hoorn
WK8193 13:00 ALO 2 Juliana 2 Bosjes van Pex Martin Knoester
WK5971 14:30 ALO 1 Juliana 1 Bosjes van Pex R. Peters
WK4970 16:00 ALO 4 KZ Danaiden 7 Bosjes van Pex
zaterdag 30 september 2017
BK12399 09:00 ALO F2 VEO F1 Bosjes van Pex Sven Kuijpers
BK6277 09:30 Excelsior D2 ALO D1 Biesland
BK8884 09:45 ALO E1 VEO E2 Bosjes van Pex Peter van der Smitte
BK9260 09:45 ALO E3 Futura E3 Bosjes van Pex Roy Weidmann
BK10196 10:30 Die Haghe F1 ALO F1 Baambruggestraat 10
WK6922 10:45 ALO B1 Avanti B2 Bosjes van Pex
WK7267 11:00 Fiks C1 ALO C1 Voscuyl W. van Vliet
BK8895 11:00 HKV / Ons Eibernest E1 ALO E2 HKV/Ons Eibernest Matthijs Brouwer
BK4655 12:00 ALO C2 Refleks C2 Bosjes van Pex Tom Spek
BK3924 12:15 KVS / Maritiem B3 ALO B2 Cas van Dijkpark Annemieke Pronk
BK12479 13:00 ALO A2 Dubbel Zes A1 Bosjes van Pex Dennis Marcus
WK1649 14:30 ALO A1 DES A1 Bosjes van Pex
WK6305 15:30 Paal Centraal 1 ALO 1 TU Delft P. van Putten
WK620 16:00 ALO 3 Velocitas 4 Bosjes van Pex
zondag 1 oktober 2017
BK655 11:00 ALO 6 Phoenix 6 Bosjes van Pex Erik Vrieling
WK259 13:00 Die Haghe 6 ALO 4 Baambruggestraat 10 clubsr Achilles
BK749 13:00 Die Haghe 7 ALO 5 Baambruggestraat 10
WK2999 14:30 Sporting Trigon 3 ALO 2 Montgomerystraat J. Mooibroek
zaterdag 7 oktober 2017
BK8981 09:00 Futura E1 ALO E1 Stokroosveld
WK6705 10:00 Valto B1 ALO B1 De Zwet
BK4784 10:00 KVS / Maritiem C2 ALO C2 Cas van Dijkpark Jeroen van der Ende
BK9463 10:00 ALO E2 Weidevogels E2 Bosjes van Pex Colin Roelink
BK10048 10:00 ALO F1 Dubbel Zes F1 Bosjes van Pex Peter van der Smitte
BK12394 10:45 KVS / Maritiem F2 ALO F2 Cas van Dijkpark Peter Kool
BK5793 11:00 ALO D1 Avanti D3 Bosjes van Pex Marcel Lakeman
BK8209 11:00 Refleks E2 ALO E3 Prinses Irene
WK7095 12:00 ALO C1 Pernix C1 Bosjes van Pex R. Knuist
BK12480 12:30 Phoenix A2 ALO A2 Van Doornenplantsoen
BK4046 13:00 ALO B2 TOP / Quoratio B5 Bosjes van Pex Pim Spek
WK1568 14:30 HKV / Ons Eibernest A2 ALO A1 HKV/Ons Eibernest
WK4244 15:30 Pernix 4 ALO 3 Merenwijk Jelmer Baljeu
zondag 8 oktober 2017
WK260 10:30 HKV / Ons Eibernest 6 ALO 4 HKV/Ons Eibernest clubsr Achilles
BK12224 10:45 Achilles 9 ALO 6 Pomonaplein Marinus Stulp
WK3003 13:00 Haarlem 2 ALO 2 Hoenstraat John van Marle
WK6299 14:30 Haarlem 1 ALO 1 Hoenstraat J. Kosse
BK238 14:30 Dubbel Zes 3 ALO 5 Stokroosveld
zaterdag 14 oktober 2017
BK12395 09:00 VEO F1 ALO F2 Westvliet Jasmijn, T Terra, J
BK12491 10:00 ALO A2 Die Haghe A2 Bosjes van Pex Tim van den Akker
WK1969 11:30 ALO A1 ODO A1 Bosjes van Pex
WK7584 13:00 ALO 3 Achilles 6 Bosjes van Pex
zondag 15 oktober 2017
BK549 10:00 ALO 5 KZ Danaiden 10 Bosjes van Pex Freek van der Heiden
WK513 11:30 ALO 4 Refleks 4 Bosjes van Pex clubsr Achilles
WK1707 13:00 ALO 2 KZ / Hiltex 5 Bosjes van Pex Andreas Schippers
WK9709 14:30 ALO 1 OKV 1 Bosjes van Pex Arian Maat
zaterdag 21 oktober 2017
WK11209 12:30 GKV 3 ALO 4 Bezuidenhoutseweg S.B. Ritmeester
WK11291 17:00 Crescendo 3 ALO 3 Saffierstraat H. Poortvliet

(9724)